Dienas muļķība: Dārta uz dejas “cīņu” izaicina Santu

0 Komentāru
Dienas muļķība: Dārta uz dejas “cīņu” izaicina Santu
Foto: Toms Norde

Portāla Skaties.lv ikdienas aktivitātes Dienas muļķība ceturto nedēļu iesākām bez jokiem – Dārta uz nopietnu cīņu, kurā galvenais ierocis ir deju soļi, aicināja Santu. To, kurš uzvarēja ,– grūti pateikt!

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistām arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”. Dienas muļķībā šodien tika iesaistīta Dārta, par kuru sabalsojāt jūs, bet viņa par savu pretinieci “dance battle” izvirzīja Santu.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (izņemot izbalsošanas dienas – otrdienas) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 Komentāru