Dienas muļķība: Andersons un Džokers nolamā viens otru repa duelī

7 komentāri

Šorīt “Dienas muļķība”, kā jau ierasts, ievadīja kārtējo dienas sākumu realitātes šovā TV Zvaigzne. Esam redzējuši daudz ko – “Tālavas taurētājs” uz rokām, rotaļa “Kas dārzā”, rīts apakšveļā un kas tik vēl nē. Esam sagaidījuši arī pirmo repa dueli. Tas šoreiz bija starp Andersonu un Džokeru, kas noslēdzās ar diezgan asām vārdu apmaiņām…

Portāla Skaties.lv aktivitāte “Dienas muļķība” jau kļuvusi par ikdienas aktivitāti, kam seko liels skaits skatītāju, vismaz spriežot pēc lielā balsu skaita, kurus saņemam katru darba dienu. Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Šoreiz sagaidījumam ko patiešām asu – Andersona un jaunā dalībnieka Džokera repa dueli, kas izvērtās īstā apvainojumu jūrā vienam pret otru.

Džokers, kā viņš šodien pārrunās teica, pirmo raundu sāka mierīgi, pat nedaudz paslavējot Anersonu, taču viņa pretinieks nāca klāja ar apvainojumiem, ko, protams, šova jaunākais dalībnieks nevarēja izturēt. Tāpēc, pats piešķirot sev papildiespēju, repa karstumā aizvainoja Andersona tēvu… Kā tas beidzās, skaties video materiālā.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl