Dārtas un Violetas pārdomas pēc šova pamešanas

16 komentāri

Jau ierasts, ka portāls Skaties.lv uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošanas raidījumiem “ķer” rokā to pametušos dalībniekus. Arī šonedēļ tie bija uzreiz divi dalībnieki – Dārta un Violeta. Atšķirībā no pārējiem, viņas ir tās, kas no telpām izgāja uz neatgriešanos.

Atšķirībā no citām reizēm, meiteņu sejās nebija lasāmas nožēlas vai bēdu pazīmes. Ne velti Violeta intervijā portālam Skaties.lv atzina, ka “raud tikai uz bērēm!”. Dārta nenoliedza, ka viņai pēdējās nedēļās jau bijis par daudz visa kā, tāpēc neredz, par ko šeit bēdāties. Meitenes tika taujātas arī par to, kurš varētu uzvarēt realitātes šovā TV Zvaigzne – Dārta savā četriniekā iekļāva Juri, [Ex] da Basu, Lindu un savu māsu Martu, bet Violeta uzskata, ka puiši šova pēdējā nedēļā varētu izveidot koalīciju pret daiļā dzimuma pārstāvēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākā Grīšļu māsa ļoti ilgojas pēc sava spilvena, bet Violeta atzina, ka viņai nekas nebeidzas, bet tieši otrādi – viss sāksies tikai tagad!

TOP komentāri

 • piekrītu
 • juris
  0 0 0

  juris

  kad tā Dārta būs kautko panākusi dzīvē un spēs sevi nodrošināt tad varēs skatītājus saukt par dauņu baru,lielākā daļa skatītāji strādā un pelna savās profesijās,uztur ģimeni atšķirībā no tām māsām kuras dzīvo uz citui rēķina un pašas savu pakaļu nevar noslaucīt,tv zvaigznes no viņām nesanāks jo nav ne atraktīvas ne izskatīgas ar seklu domāšanu
 • Kaimiņš
  0 0 0

  Kaimiņš

  Mēģināšu citēt pareizi... tur bija kkas tāds, ķipa Santa beidz gruzīties, kāda starpība ko domā tas dauņu bars, kurš vispār lūr TV (jo Dārta cik sapratu skatās kaņikuli v meksike un kkādu kulinārijas šovu, kas par augstāko līmeni), Viņi visi neko nejēdz, jo ir pelēki un iet uz savu draņķīgo darbu, pēc tam iet mājās pie kaķa un vieni paši sēž un raksta indīgus komentārus, jo ir nožēlojami. Pietiekami precīzi, manuprāt, par dauņiem nenosauca tos kurus zākā, bet tos, kas balso un reāli skatās,un tie arī ir tie, kas izsaka viedokli. Pietiekami precīzi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl