Dārtai patīk mežonīgi puiši

1 komentārs
Dārtai patīk mežonīgi puiši
Foto: Toms Norde

Sestdienas vakarā, kad pie topošajām TV Zvaigznēm ciemojās skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, Dārta atzinās, ka jau kādu laiku domā par pikantu fotosesiju.

Fotogrāfs atklāja detaļas ne tikai par fotografēšanās procesu, bet dalījās arī seksuālajā pieredzē, kas rosināja dažas šova dalībnieces atzīties savos piedzīvojumos. Dārta atklāja, ka šovā nesaskata sev nevienu potenciālo seksa partneri: “Man patīk mežonīgi puiši, un pārsvarā tie bijuši mūziķi.” Šobrīd Dārtai nav attiecību, taču vecākais vīrietis bijis vien pāris gadu vecāks. Izskatīgā Grīšļu māsa atklāja, ka sievietes viņu neinteresē, tāpēc nekad nav domājusi par seksu trijatā, taču par pašapmierināšanos Dārta teica, ka pagaidām šova telpās nav sanācis to darīt. Pirms atvadīšanās Grīsles un Sokolovs kopīgi nofotografējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien skandalozais fotogrāfs savā Facebook profilā atklāja, ka, tikai pametot šova telpas, savās plaukstās sajutis daiļo Grīšļu māsu krūšu pieskārienus: “Sestdienas vakarā biju viesis šovā TV Zvaigzne. Vajadzēja stāstīt dalībniekiem visādas seksuālas lietas, lai skatītāji varētu pavērot viņu reakciju. Neko īpaši jaunu nepateicu, bet jautri pavadīju laiku. Biju pārsteigts par draudzīgo atmosfēru. Tie 12 dalībnieki man neizraisīja nekādas emocijas. Parasta, daļēji aizspriedumaina tauta, kuri pārvērtē savas seksualitātes vērtību. Daži pilnīgi nopietni uzskata, ka kailfoto publicēšana var negatīvi ietekmēt topošās TV Zvaigznes nākotni. Tīri vizuāli uz kopējā fona ļoti izcēlās meitene Dārta. Kad ienācu un ieraudzīju visus dalībniekus, man vajadzēja dažas sekundes, lai saprastu, ka šī meitene ir īpaša. Viņai ir izteikts “iekšējais magnētisms”, kuru es pārliecinoši sajutu. Otrā vietā ir viņas māsa. Es uzreiz iztēlojos, kā tās divas meitenes varētu smuki nofotografēt. Un pilnīgi neapzināti, kad atvadījos, es automātiski noskūpstīju uz lūpām. Māsas ir foršas!”

Vai Dārta piekritīs Sokolova izaicinājumam un dosies uz pikantu fotosesiju? Iespējams, viena no daiļākajām šova dalībniecēm atklās vēl kādu sava rakstura šķautni? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

  • andis
    0 0 0

    andis

    Jaroslavu varētu saukt par mežonīgu? ak jā tas nav puisis,Dārta nav simpātiska lai patiktu kādam puisim

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl