Dārta sasmejas ziņu tiešraides laikā!

32 komentāri

Kam negadās, vai ne? Jo īpaši, ja sākas smiekli, kurus grūti kontrolēt. Tā tas notika šorīt realitātes šova TV Zvaigzne tiešraidē ar Dārtu, kurai kopā ar Juri bija jālasa rīta ziņas. Šoreiz jāpiekrīt Balstiņai – cik cerīgs sākums, tik bēdīgs noslēgums. Taču smieklīgi, jāatzīst!

TOP komentāri

 • Lauku tante
  0 0 0

  Lauku tante

  Stulbi jau sanāca. Dārta sāka nevietā, Juris pievienojās, bet viņiem palīdzēja pārējie, tur savaldīties bija pat neiespējami. Piedodiet, bet, tas bija smieklīgi.
 • Lauku tante
  0 0 0

  Lauku tante

  Izrādās, ne tikai man ir radušās antipātijas pret Torreto. Perfekts melis un lišķis. Neaizmirsīsim, ka tikai tā viņš prot "maizi pelnīt". Tik vīrišķīgs, it sevišķi tad, kad skraidā pieguļošās īssbiksēs un šortos. Cirks aizbrauca, klauns palika.
 • Toretto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl