9 komentāri

Pēc ilgāka laika vakar uz grēksūdzi tika uzaicināta jaunākā no Grīšļu māsām – Dārta, kura tika izprašņāta par otrdienas nakts notikumiem, kad meitene nonāca veselu divu puišu uzmanības lokā.

Vakar pārrunās tika apspriests daudz interesantu tēmu: Kristīnes pašsajūta un pašreizējā situācija, Edgara riebums pret, iespējams, topošo māmiņu (ja nelems par ļaunu bērna liktenim), kā arī Alda ienākšana šovā. Pieminēta tika arī Dārtas pašreizējā situācija ar diviem šova dalībniekiem – Juri un Andersonu, jo otrdienas naktī meitene nekautrējās flirtēt ar abiem uzreiz. Tiesa, beigās viņa piekodināja Balstiņai, ka uz šovu nav nākusi veidot attiecības, turklāt viens pāris jau viņiem ir. Kāpēc nepieciešams otrs?

TOP komentāri

 • Puisis
 • Puisis
  0 0 0

  Puisis

  Hei, a kurš tev spiež skatīties. TV pulti esi pazaudējusi??? Pareizā atradusies!
 • liene
  0 0 0

  liene

  Mājās, jo tā piedzērās. ka riebjas skatīties. Visu laiku tēlo dīvu, bet prasta dzērāja un smēķētāja,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl