Dārta izplūst asarās. Kas salauzis “ledus karalieni”?

7 komentāri
Dārta izplūst asarās. Kas salauzis “ledus karalieni”?
Foto: Toms Norde

Helovīna nakts varā topošās TV Zvaigznes ne tikai ballējās, bet arī ļāvās emocijām un naksnīgām sarunām. Un Dārta izplūda asarās.

Linda un [Ex] da Bass ir pārliecināti, ka Dārtu nomāc māsas spožums un klātbūtne. Pēc Lindas domām, nevar nepamanīt Martas pārākumu pār Dārtu, tāpēc arī Dārtai ir grūtāk sevi pierādīt: “Tev vienkārši ir komplekss, ka Marta ir stiprā māsa.” Taču gan Linda, gan [Ex] da Bass ir pārliecināti, ka Dārta spēj daudz vairāk. Nakts melnumā Dārta atzinās, ka skumst arī tāpēc, ka Juris nepievērš uzmanību. Uz ko Juris teica tā: “Tu esi tik skaista, ka tev vajadzētu būt uz jahtas…” Hmmm? Diez ko viņš ar to vēlējās pateikt? Iespējams, pēc Jura domām, Dārtai laiks doties mājās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta, mierinot māsu, teica, ka šovā abas padarītas par sliktajām māsām, taču tā nav, un viņa vairs nevēlas neko tēlot un izlikties, tāpēc būs patiesa.

Kas saraudināja Dārtu? Vai starp māsām briest pamatīgs konflikts? Kāda patiesībā ir Marta? Sekojiet līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzināsit!

TOP komentāri

  • Gerda
  • DUDU
    0 0 0

    DUDU

    LEDUS KARALIENE?Aplasītājas biznesā viņa uzvārīsies točno/Slimais,slinkais ARLEKĪNS ārāāāāāāāāāāā
  • sarma7

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl