Dārta atvainojas Andersonam; [Ex] da Bass domā, ka viņš ir lāga džeks

7 komentāri

Dārtas domas par Andersonu jau jums rādījām, taču jaunais dalībnieks, kurš šovā parādījās tikai otrdienas vakarā, ir labi iedzīvojies starp pārējiem šova dalībniekiem un izpelnījies pat atzinīgus vārdus no šīs nedēļas līdera [Ex] da Basa, kurš pagaidām ir pārliecinoši priekšgalā visiem pārējiem dalībniekiem portāla Skaties.lv aptaujā.

Gatavojot pusdienas, Eksiņš uzrunāja Andersonu, sakot, – ja sākumā viņam šķitis citādi, tagad domas mainījušās un “patiesībā Tu esi lāga džeks”, citējot dīdžeju, kurš, starp citu, šodien iesildīs pasaulslaveno Deividu Getu, kura koncerts norisinās Arēnā Rīga. Arī Dārta uzreiz atvainojās jaunskungam par saviem iepriekšējiem izteikumiem. Andersons pateicās jauniešiem par labajiem vārdiem un piebilda, ka jau esot teicis: “Pie manis ir jāpierod!”

TOP komentāri

 • linda
  0 0 0

  linda

  Man arī ļooti nesimpatizē Dārta,ļoti iedomīgs skuķis. Abi ar Jaroslavu iedonājas no sevis sazin ko!!!
 • !
  0 0 0

  !

  Piekrītu pilnībā! Visvairāk viņai patīk nevis strādāt, bet iesaistīties visāda veida klačošanās. Tik aprunā vienu pēc otra... bē
 • Anders
  0 0 0

  Anders

  Paskatiijos vienu raidiijumu, kur Andersons vadiija pop ielu..Un doemžèl ir jàatdziist, ka tas čalis tiešàm runàt nemàk, kaut ko raustàs, visu laiku kaut ko jauc...Tas nav TV vadiitaajs-ne tuvu tam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl