Dārta atklāti par savām sajūtām pret Andersonu

Komentāri

Arī pagājušajā nedēļā izbalsošanas dienas naktī, kad bija noslēgusies kārtējā epopeja ar līdz šim skandalozāko realitātes šova dalībnieci Kristīni, Dārta devās uz zaļo istabu, lai nomierinātos un izrunātu sasāpējušus jautājumus. Šoreiz tēma bija par un ap viņas sajūtām pret Andersonu, kurš vakar šovu pameta.

Vakar naktī, kad pēc kārtējās izbalsošanas raidījuma šova dalībnieki lietoja “lāzeri”, lai mazliet atslābtu un nedaudz nomierinātos pēc pārdzīvotā. Dārta jau otro nedēļu pēc kārtas devās uz zaļo istabu, lai Balstiņai izkratītu sirdi par notiekošo. Viņa tika taujāta, ko īsti pret puisi jūt, kur gan sekoja diezgan ilga taisnošanās, ka viņi esot bijuši tikai labi draugi. “Viņš man ļoti labi saprata!” atzina viena no Grīšļu māsām, piebilstot, ka uz šovu nav nākusi, lai veidotu romantiskas attiecības ar kādu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl