1 komentārs
Dāmu attiecības saspīlētas. Kristīne visām “krīt uz nerviem”
Foto: Toms Norde

Dāmu attiecības šovā kļūst aizvien saspīlētākas. Un tā vien šķiet, ka izbijušo striptīzdejotāju nevar ciest neviena no šova daiļavām.

Vakar vakarā kašķis izcēlās starp Kristīni un Elīnu. Meitenes pamanījušas, ka Kristīne ne vien staigā nesakopusies, nosmulējusies un nesavāc aiz sevis netīros traukus, bet arī izmanto citu dalībnieču mantas, kosmētiku un ķemmes. Grimētavā Elīna pamanīja, ka Kristīne sukā matus ar viņas ķemmi un kliedzot teica: “Man “besī” ārā, ka Tu ņem manas mantas!” Uz ko Kristīne atbildēja, ka lietojot tikai savas lietas: “Es lietoju tikai savas mantas…, aizej un nomierinies!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Strīda karstumā Elīna Kristīni nosauca arī par “stukaču”, jo viņa bija vienīgā, kura nesaņēma brāzienu par smēķēšanu, kā arī pārrunās skarbi nosodīja Juri.

Pēc asās vārdu pārmaiņas Elīna mierinājumu meklēja kolēģu bariņā, un kuplākā pulkā turpinājās Kristīnes “apriešana”. Arī Linda esot pamanījusi, ka Kristīne izmanto citu lietas.

Cik ilgi Kristīne spēs turēties pretī neganti noskaņoto dāmu pulkam?

Seko līdzi notikumiem šovā 24 stundas diennaktī TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl