Dalībnieki otrdienas naktī tiek pie jaunām frizūrām

2 komentāri

Otrdienas naktī līdzās visam piedzīvotajam, kad ļoti dramatiskā izbalsošanā realitātes šova TV Zvaigznes telpas atstāja Elīna, kā arī skandalozā vizīte pie Kristīnes, kur Zaļajā istabā tika plūkātas attiecības ar Oskaru, daži no dalībniekiem nolēma šķirties no liekās matu kārtas.

Otrdienas naktī, kad jaunās TV zvaigznes par godu Elīnai iedzēra pa kādai glāzītei, viņu rokās nonāca matu mašīna, ko daži arī nekautrējās likt lietā. Uz “nullīti” gan neviens matus nenodzina, bet Juris un [Ex] da Bass gan izskuva sānus, un viņiem brīvprātīgi pievienojās arī Linda, kura teicās, ka vēlas pamēģināt ko jaunu, un kur gan citur, ja ne šovā? Nākamajā dienā gan varējām redzēt viņu piktā garastāvoklī, jo pēc pārrunām izbijusī skolotāja sabļāva uz Balstiņu par provokācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Kurmitc
  • Līga
    0 0 0

    Līga

    Man Lindas jaunā frizūra patīk. Laikam jau tāpēc, ka man pašai tāda bija aptuveni gadu. Un neko- jutos labi. Bērni mazi, skolā vairs nestrādāju, kāpēc gan nepamēģināt. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl