VIDEO: Dalībnieki ar Elīnu priekšgalā ālējas nedēļas nogalē

Komentāri

Gan piektdienas, gan sestdienas naktī realitātes šovā TV Zvaigzne dalībnieki uzdzīvoja kā, iespējams, vēl nekad. Īpaši izcēlās un, kā rādās, “novērtēja” skatītāju doto otro iespēju parādīt sevi no labākās puses.

Nedēļas nogali jaunā dāma pavadīja, nevis domājot par savu fināla raidījumu, bet gan plītējot un uzdzīvojot. Visu sestdienas vakara tiešraides laiku Elīna izcieta sodu, sēžot virtuālajā cietumā, jo no filmēšanas kopā ar Džokeru, šova telpās atgriezās piedzērusies. ”Visi tik dusmīgi, viss slikti. Dievs?! Drīkst aiziet dušā vienkārši ”uzkurīt”?!” Elīnas neadekvāto bļaušanu mēģināja apturēt bēdubrālis Džokers, taču tas blondīni sadusmoja vēl vairāk: ”Neaiztiec manu seju! Jūs man neviens neesat šeit tik labi pazīstami, lai aiztiktu manu seju!” Elīnas uzvedība sadusmojusi arī pārējos šova dalībniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šīs nogales pavisam noteikti blondais grēks ir sašūpinājusi skatītāju un daudz cilvēku domas par sevi, kas tikai pierāda – viņai nedēļas lielais uzdevums jāizpilda ļoti labi, lai vēl cīnītos par uzvaru šovā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl