Ceturtais uzdevums – sižets!

0 Komentāru
Ceturtais uzdevums – sižets!
Foto: Toms Norde

Vakar vakarā, pirms lielās izbalsošanas, šova TV Zvaigzne dalībnieki saņēma arī savu ceturto lielo uzdevumu – un šoreiz katrs individuāli veidos 3 minūšu garu sižetu par konkrētu tēmu.

Kristīnes izlozētā sižeta tēma – bērna drošība ārpus mājas, Andersons veidos stāstu par tēmu – kā un kur satikt savu īsto? Edgars izlozēja tematu par pusaudžu audzināšanu, Santa par to, kā novērst nepatīkamu elpu. Par ielas stilu Rīgas ielās stāstu veidos Neimanis, bet Egii pētīs un mēģinās atspoguļot savā sižetā – kā nekļūt par kabatzagļu upuriem?! Martas sižeta tēma ir – skaistākās Rīgas vietas, bet Lindas sižets taps par braukšanu bez biļetēm sabiedriskajā transportā. Dārtas sižeta temats – neērtākā situācija līdz šim (Dzīves lielākais kuriozs), bet Juris savu stāstu veidos par apakšveļas lietošanu aukstā laikā. [Ex] da Bass filmēs sižetu par cilvēku TV skatīšanās paradumiem, bet jaunais dalībnieks, reperis Džokers, tika pie Elīnas izlozētās tēmas – Ziema nāk – sargi veselību.

Katrs sižets iekļaus ievadu, kurā kadrā redzēsim topošās TV Zvaigznes, ekspresintervijas, pašu izraudzītā vidē un noslēdzošo sižeta daļu, kurā reportieris – TV Zvaigzne izdarīs secinājumus par savu tēmu.

Kā topošajām TV Zvaigznēm veiksies ar televīzijas reportiera pienākumiem, un vai viņi tiks galā ar ceturto uzdevumu? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

0 Komentāru