CanCan picas uzdevums realitātes šovā TV Zvaigzne

3 komentāri

Jaunajām TV Zvaigznēm pagājušajā nedēļā tika dots uzdevums no gardajām CanCan picām izveidot sižetu par tēmu Viena diena picas dzīvē, kurā piedalījās septiņi jaunie censoņi: Edgars Toretto, [Ex] da Bass, Andersons, Santa, Dārta, Neimanis un Elīna, kas otrdienas vakarā diemžēl tika izbalsota.

Realitātes šova TV Zvaigzne oficiālais partneris, kas jauniešus ik nedēļu apgādā ar īpaši gardām picām – CanCan. Taču, kā lai noskaidro, ko domā pica, kad visi ar tik kāru muti to noēd. Varam pačukstēt priekšā: picām tas patīk, un pat ļoti.

Šajā videomateriālā redzami notikumi par tēmu Viena diena picas dzīvē, kas bija īpašais CanCan uzdevums šova dalībniekiem. Jāatzīst, – raiba dzīve šim garšīgajam ēdienam. Picas ikdienā piedalījās Edgars Toretto, [Ex] da Bass, Andersons, Santa, Dārta, Neimanis un Elīna, kura otrdienas vakarā diemžēl tika izbalsota.

Paldies Kasparam Bardziņam par materiālu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl