Bulis TV Zvaigznēm māca domāt

Komentāri
Bulis TV Zvaigznēm māca domāt
Foto: Toms Norde

Šovakar pie topošajām TV Zvaigznēm viesojās pašmāju populārais aktieris Andris Bulis.

Pieredzes bagātais aktieris tikšanos ar jaunajiem talantiem pārvērta īstā aktiermākslas meistarklasē un visas tiešraides laikā dalībniekiem mācīja domāt – domāt par katru darbību un vārdu, ko pasaka vai nodod skatītājiem.”Nav vārda – nevaru. Tiklīdz pasaki – es nevaru, tā skatītājs “pieslēdz” pāris vārdu! Jums ir jāapzinās, līdz kuram brīdim esat interesanti,” teic Bulis.

Andris bija sagatavojis dažādus improvizācijas uzdevumus, ar kuru palīdzību šova dalībniekiem bija jātrenē spēja domāt un runāt vienlaikus. Tāpat aktieris jaunajiem talantiem ieteica strādāt pie valodas izkopšanas un savām kustībām. Bulim bija arī padomi, kā pārvarēt satraukumu, un aktieris dalījās pieredzē, kā pats reiz cīnījies ar mandrāžu. Tāpat Andris jaunajām TV sejām ieteica, sevi prezentējot, nekad neteikt neko sliktu un vienmēr, lai kāds būtu sarunu partneris, saglabāt pozitīvismu: ”Esiet godīgi un ziniet, kurš no jums var būt aktieris un kurš var spēlēt kuru lomu. Katram cilvēkam ir talants.” Arī nākotnē, izvēloties TV projektus, pie kuriem strādāt, aktieris ieteica jaunajiem talantiem atrast savu nišu, “odziņu”: “Jūs visi nevarat būt super šovu vadītāji, visu laiku jokot… Katram jāizvēlas kaut kas savs.”

Iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne 12 slavu alkstoši jaunieši mitinās jau trešo nedēļu. Šodien viņi sākuši darbu pie sava iknedēļas lielā uzdevuma – sociālas reklāmas akcijas izveides. Vai talantīgā aktiera padomi viņiem noderēs? Seko līdzi notikumiem šovā 24 stundas diennaktī.

 

 

 

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl