Brīdis, kad paziņo, – Kristīne tomēr saglabā vietu šovā

44 komentāri

Portāls Skaties.lv iepriekš gatavoja materiālus par emocijām, kur redzams, ko realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki izrāda brīdī, kad tiek paziņots tā cilvēka vārds, kas viņus pametīs un dosies ārā no telpām. Šoreiz nolēmām pavērot dalībnieku reakciju mirklī, kad viņi uzzināja, ka Kristīne saglabā vietu šovā.

Dalībnieku reakcija, kas redzama videomateriālā, nebija nekas pārsteidzošs. Šoreiz asaras acīs nebija gandrīz nevienam. Drīzāk niknums. Nākamais uzdevums topošajām TV Zvaigznēm – sarīkot bērnu ballīti, un tieši viņa savā komandā būs atbildīga par tās scenāriju. To, kā risināsies turpmākie notikumi realitātes šovā, skaties 24 stundu tiešraidē www.tvzvaigzne.lv, kā arī Kanālā 2!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • sisi
 • nau nozimes
  0 0 0

  nau nozimes

  Sovs ir labs-brizam smiekli nak ka dazs labs ardas,telo gidriniekus,jo nau noticis pa vinas pratam:D sakuda visus dalibniekus un laimigi dzivo(sis dzilveks gan jau pati saprot kura ta ir).
  No malas var ieteikt-mazak aiztieciet Kristini ,tad ari vina izies no sova,a jus tur cepjas un rada cirku:D(tapec ari vina neaiziet no sova)
 • Savejā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl