Binnija: Ceļš līdz zvaigznēm vēl tāls

1 komentārs
Binnija: Ceļš līdz zvaigznēm vēl tāls

Sestdienas vakarā ar saviem padomiem pie TV Zvaigznēm ciemojās raidījuma LNT Brokastis vadītāja un uzņēmēja Binnija Ārberga. Viņa dalījās pieredzē un neskopojās ar padomiem. Viņa teica, ka daudzi sapņo kļūt par TV zvaigznēm, viņiem šāda iespēja ir dota, taču ceļš līdz zvaigznēm vēl tāls.

Lai kļūtu par TV personību, jāstrādā par visiem 100% un jāsāk ar sevi. Bargu rājienu viņa izteica Jurim un Violetai par pārlieku lielo alkohola lietošanu: “Ja čalis ir dzērājs, tad vēl ok, bet meitene…?! Ko tu domā darīt pēc gadiem pieciem, kad tev, piemēram, piedāvās vadīt raidījumu 900 sekundes, neviens skatītājs tevi neuztvers nopietni. Es saprotu, ka jūs šeit tikai dauzāties, un nav sajūtas, ka jūs ejat līdz galam, ka gribat uzvarēt!” Arī Dārtu Binnija nolika pie vietas sakot, ka jauniete pati ļaujas provokācijām: “Tā ir tava vaina, ka ļaujies provokācijām. Jums visu laiku ir jādomā un jābūt jaudai.” Topošajām TV Zvaigznēm Binnija ieteica būt uzmanīgiem sarunās ar “dzelteno presi”: “Jums jābūt ļoti gudriem, jo “dzeltenā prese” dara savu darbu. Jo jūs vairāk ļausiet, jo viņi vairāk jums līdīs virsū. Tik, cik atļausiet piekļūt savai privātajai dzīvei, tik arī viņi rakstīs. Un tas, par ko viņi rakstīs, jums būs svarīgi. Es esmu pieredzējusi trīs šķiršanās sev pazīstamu cilvēku vidū “dzeltenās preses” dēļ. Viņiem savi cilvēki ir visur. Tāpēc jābūt mazliet piedienīgāk skandaloziem. Vajag domāt, kā fotografējaties, nevajag kailfoto, jo visu var izmantot pret jums.”

Binnija ieteica karjeru veidot pašiem un likt lietā visas savas zināšanas un pieredzi: “Viss, ko tagad būsit pateikuši, vilksies līdzi kā slapja vāvere.” Binnija jau daudzus gadus ir skaistumsalona īpašniece un vadītāja, tāpēc dalībniekiem ieteica domāt arī par savu vizuālo tēlu: “Vadītājiem ir jābūt kalsniem, jo kadrā izskatās, ka ir +10 kilogrami. Es visu laiku domāju pie sava izskata un svara. Televīzijas cilvēks nedrīkst ēst pēc 20.00 vakarā. Pirms raidījuma nedrīkst lietot alkoholu, lai nebūtu uzpampusi seja un neass prāts. Nekādas ballītes. Lejiet glāzē kaut ūdeni. Un es iesaku celties vismaz 3–4 stundas pirms tiešraides. Ir svarīgi kameras priekšā izskatīties labi.”

Binnija teica, ka jāizturas ar cieņu pret aizkadra cilvēkiem, saviem kolēģiem, jo darbs televīzijā ir komandas darbs: “Man ir dziļa pietāte pret tiem, kas strādā šeit, pret operatoriem un citiem aizkadra cilvēkiem.”

Atvadoties no jaunajiem cīnītājiem, Binnija ieteica ieguldīt maksimālu jaudu, lai attīstītos un uzvarētu: “Skatoties uz jums, var redzēt, ka katrs esat savas personības attīstības sākumā, un sliktās emocijas nelaidiet sevī, nelasiet komentārus. Negatīvie komentētāji ir cilvēki, kuriem nav savas dzīves.”

Kuram no realitātes šova dalībniekiem ceļš vedīs caur ērkšķiem uz zvaigznēm uzzināsim jau pavisam drīz, tāpēc seko līdzi viņu ikdienai šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl