TV Zvaigznes pārtop aborigēnos, pirātos un Šreka filmas varoņos; bērnu ballītes aizkulises

0 Komentāru
TV Zvaigznes pārtop aborigēnos, pirātos un Šreka filmas varoņos; bērnu ballītes aizkulises
TV Zvaigzne

Sestdien šova TV Zvaigzne dalībnieki devās uz Can Can picēriju, lai uzrīkotu jautru bērnu ballīti pašiem mazākajiem picērijas apmeklētājiem.

Bērnu ballīte – organizēšana, scenārija izveide un vadīšana bija arī pagājušās nedēļas “lielais” uzdevums. Dalībnieki sadalījās trīs komandās, un katras komandas uzdevums bija izklaidēt bērnus 30 minūtes. Obligāts nosacījums – programmā bija jāiekļauj dziesmas, rotaļas un pamācošs priekšnesums.

Kā pirmie bērnus izklaidēja Juris, Neimanis un Andersons. Puišu trio bija pārtapuši par džungļu iemītniekiem, un viņu rotaļas bija jautras, smieklīgas, un bērniem ļoti patika. Vadošo lomu bija uzņēmies Juris, un par priekšnesumu sajūsmā bija ne tikai bērni, bet arī vecāki. Bērni kopā ar topošajām zvaigznēm stādīja citronkociņus un saņēma balvās konfekšu krelles.

Tad bija kārta pie mazajiem ķipariem doties otrajai komandai. Aldis, Marta, Dārta un [Ex] da Bass bija tērpušies pirātu tērpos un ar dziesmām, jautrām spēlēm un rotaļām meklēja apslēptos dārgumus. Aldis pārsteidza mazos apmeklētājus ar savu ģitārspēli, un bērni beigās saņēma īstas zelta – šokolādes monētas.

Trešā komanda – Džokers, Santa, Linda un Edgars iejutās slavenās animācijas filmiņas par zaļo briesmoni Šreku tēlos. Viņu “trumpis” gan šoreiz nebija pats zaļais monstrs – Džokers, bet Runcis Zābakos, kura lomā iejutās Edgars. Bērni saņēma balvās saldumus un balonus.

Pēc trakulīgas ballēšanās bērni kopā ar pasākuma organizatoriem mielojās ar gardajām Can Can picām un dzēra saldējuma kokteiļus. Ballītes noslēgumā katrs bērns varēja nobalsot par savu mīļāko ballītes priekšnesumu, varoni vai rotaļu, tā izvēloties, kurai komandai piešķirs savu vienīgo zelta monētu. Ballīte bija izdevusies, un mazie ķipari mājās devās ar smaidu uz lūpām, taču jau šovakar Kanāla 2 tiešraidē un TV Zvaigzne mājaslapā pasākumu vadīšanu vērtēs eksperti. Kura komanda uzvarēs? Kura tiks novērtēta visaugstāk? Kuri paliks pēdējie? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais.

0 Komentāru