Balsojums vēl PĒDĒJO pusstundu!

17 komentāri
Balsojums vēl PĒDĒJO pusstundu!
Foto: Toms Norde

Kad līdz realitātes šova TV Zvaigzne finālam atlikušas mazāk par divām nedēļām, jums, dārgie skatītāji, ir iespēja ar savu balsojumu “atgriezt” atpakaļ kādu no saviem favorītiem, kuram iepriekšējās nedēļās šovs bija jāpamet. Kurš tas būs?

Otrdienas ir spraigas dienas, jo vakarā gaidāms kārtējais izbalsošanas raidījums, kur šovu atkal pametīs divi dalībnieki, taču tas nav vienīgais. Tieši jūsu rokās ir realitātes šova TV Zvaigzne bijušo dalībnieku liktenis. Ir izveidota īpaša sadaļa šova mājaslapā, kurā iespējams apskatīt viņu atgriešanās video un balsot par savu favorītu. Aptauju atradīsi labajā pusē, kur parasti balsojat par Dienas muļķību. Balsot iespējams vēl tikai līdz pulksten 10.00, tāpēc silti iesakām nenokavēt!
Pašlaik ļoti sīvi savā starpā konkurē Elīna, Andersons, Džokers un Vintage Santa. Visu izšķirs tieši Tavs balsojums, skatītāj! Tev vēl ir pusstunda!

TOP komentāri

  • Armins
    0 0 0

    Armins

    Nekada gadijuma so meiteni. Lai lasa esejas,gramatas ,attistas. Vina sova tiesam tikai zviedz ar savu skibo muti un degunu,neko vairak. Ceresim,ka so neiebalsos. Pat,ja iebalsos ,sev tik pazorniku uztaisis.
  • !!!
  • SAULIITE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl