BALSO! Patriotu nedēļa: skatuves runas konkursu turpina Dārta un Andersona emocionālās runas

17 komentāri
BALSO! Patriotu nedēļa: skatuves runas konkursu turpina Dārta un Andersona emocionālās runas
Foto: Toms Norde

No vakardienas portālā Skaties.lv aizsākās tematiskā nedēļa ar nosaukumu Patriotu nedēļa, kas ir par godu Latvijas novembra svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas valsts proklamēšanai. Arī realitātes šovā TV Zvaigzne šīs dienas aizvadīsim latviskā noskaņā – ar skatuves runas konkursu.

Kā pirmie vakar uzstājās Juris ar Lindu, bet šodien to turpināja Dārta un Andersons, kuri bija sagatavojuši emocionālas runas dzejas veidā, tādā veidā sveicot mūsu valsti šajos svētkos. Bet arī jūs, dārgie lasītāji un skatītāji, nepaliksit bez aktivitātes, jo tieši jūs noteiksit, kura no jaunajām TV Zvaigznēm ir vislabākais runātājs.

No vakardienas līdz pat nākamajai pirmdienai (izlaižot sestdienu un svētdienu) realitātes šova TV Zvaigzne dienas cēlienā divi dalībnieki uzstāsies ar pašizvēlētu latviešu dzejnieku materiālu, un jums būs jānovērtē, kurš no viņiem ir labākais. TOP5 noteiks skatītāju balsojums, bet pašā Latvijas svētku vakarā – 18. novembrī – labākie uzstāsies vēlreiz, lai uzzinātu, kurš tad īsti ir labākais.

17 komentāri