BALSO par Džokera Ziemassvētku apsveikumu!

8 komentāri

Līdz pat nākamās nedēļas beigām katru dienu kāds no realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem skatītājus sveiks strauji tuvojošajos svētkos. Ja Tev, skatītāj, patika šis Neimaņa apsveikums, zemāk vari atrast balsojumu.

Viens no viņiem būs uzvarētājs, bet kurš – to nosaki Tu, skatītāj un lasītāj! Ja vēlies, lai tieši Džokers saņem gardus pārsteigumus, balso!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • klibais
 • studente
  0 0 0

  studente

  Lai jau katrs dara ko vēlas:)) Ja Džokeram reps patīk, tad lai repo! Manuprāt, viņam tas izdodas tīri labi. Ja vēl ņem vērā to, ka Džokers bieži sacer vārdus uz vietas, tad - cepuri nost! Un, jo vairāk viņš to darīs, jo labāk sanāks:))
 • Meitene
  0 0 0

  Meitene

  Nu norm apsveikumus , bet es Tev vispārt vairs neieteiktu repot, Tev tas nesanāk. Es arī varu izdomāt kādu dzejoli un ritmi saki no skaitīt, bet tā nav repošana.:(((

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl