Atskats uz otrdienas drāmu jeb Oskara vizīte pie Kristīnes

Komentāri

Izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šonedēļ noticis šova telpās – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Ja vēl neesi redzējis šo skandālu, portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties izgriezumus ar spilgtākajiem izgriezumiem no šā “sarunu šova”.

Ienākot VIP telpā, Kristīni tur sagaidīja viņas bērna tēvs Oskars, kurš jaunkundzi apveltīja ar saltu skūpstu. Situācijas gaitā, kad saruna jau pārcēlās uz zaļo istabu, Kristīne, nespējot valdīt emocijas, ar putām uz lūpām stāstīja kolēģiem, cik ļoti Oskars viņai darījis pāri, sitis, žņaudzis, lamājis un citādi vardarbīgi izturējies, taču Oskaru satrauca tas, ka viņa mīļotā izsludinājusi konkursu – randiņš pret palikšanu šovā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Strīda karstumā atklājās arī fakts, ka topošā māmiņa reiz lietojusi apreibinošas vielas, bet jaunais tēvs ir kārs uz azartspēlēm. Ne tikai Oskara attieksme šokēja pārējos šova dalībniekus. Kristīnes uzskats par materiālo nodrošinājumu un tas, ka nesaņem dāvanas un ziedus, pat cimperlīgajai Martai lika stāvēt ar šausmās izbrīnītu skatienu: ”Kristīne, tev ir jāiet ārā, un tas ir loģiski. Te taču nav nekāds grūtnieču sociālais centrs. Tu taču, mīļā sirds, nedarbojies. Beidz vienreiz melot visiem, un kāpēc tu dzīvo ar tādu cilvēku?!”

Visas Latvijas priekšā Oskars apsolīja, ka rūpēsies par gaidāmo mazuli, uz ko Kristīnei bija iebildumi: ”Jā, visu naudu atdos bērnam, un es dzīvošu kā bomze?!” Taču Oskars šai sarunā norādīja, ka dzīvē ir jāizvērtē prioritātes, nevis jāpērk auskari.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl