Atskats uz otrdienas drāmu jeb Oskara vizīte pie Kristīnes

0 Komentāru
Atskats uz otrdienas drāmu jeb Oskara vizīte pie Kristīnes
Foto: Toms Norde

Izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šonedēļ noticis šova telpās – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Ja vēl neesi redzējis šo skandālu, portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties izgriezumus ar spilgtākajiem izgriezumiem no šā “sarunu šova”.

Ienākot VIP telpā, Kristīni tur sagaidīja viņas bērna tēvs Oskars, kurš jaunkundzi apveltīja ar saltu skūpstu. Situācijas gaitā, kad saruna jau pārcēlās uz zaļo istabu, Kristīne, nespējot valdīt emocijas, ar putām uz lūpām stāstīja kolēģiem, cik ļoti Oskars viņai darījis pāri, sitis, žņaudzis, lamājis un citādi vardarbīgi izturējies, taču Oskaru satrauca tas, ka viņa mīļotā izsludinājusi konkursu – randiņš pret palikšanu šovā.

Strīda karstumā atklājās arī fakts, ka topošā māmiņa reiz lietojusi apreibinošas vielas, bet jaunais tēvs ir kārs uz azartspēlēm. Ne tikai Oskara attieksme šokēja pārējos šova dalībniekus. Kristīnes uzskats par materiālo nodrošinājumu un tas, ka nesaņem dāvanas un ziedus, pat cimperlīgajai Martai lika stāvēt ar šausmās izbrīnītu skatienu: ”Kristīne, tev ir jāiet ārā, un tas ir loģiski. Te taču nav nekāds grūtnieču sociālais centrs. Tu taču, mīļā sirds, nedarbojies. Beidz vienreiz melot visiem, un kāpēc tu dzīvo ar tādu cilvēku?!”

Visas Latvijas priekšā Oskars apsolīja, ka rūpēsies par gaidāmo mazuli, uz ko Kristīnei bija iebildumi: ”Jā, visu naudu atdos bērnam, un es dzīvošu kā bomze?!” Taču Oskars šai sarunā norādīja, ka dzīvē ir jāizvērtē prioritātes, nevis jāpērk auskari.

0 Komentāru