Atklātības vakars šovā TV Zvaigzne

0 Komentāru
Atklātības vakars šovā TV Zvaigzne
Foto: Toms Norde

Vakar vakarā šova TV Zvaigzne dalībnieki atbildēja uz skatītāju iesūtītiem jautājumiem, un tie bija kutelīgi.

Jau četras nedēļas dzīvojot vienās telpās, ir skaidrs, kurš kuram patīk, bet kurš krīt uz nerviem. Arī skatītāji vēlējās zināt, kurš no kolēģiem topošajām TV Zvaigznēm šķiet visspēcīgākais?

Džokers domā, ka sīvākais konkurents ir [Ex] da Bass, Andersons savukārt atzinās, ka viņam Džokers nepatīk: “Cilvēkiem ir jāfiltrē, ko viņi saka.” Dzintaram nepatīk Kristīne un uzskata, ka viņai šovs būtu jāpamet. Arī Edgars atzīst, ka visnesimpātiskākā ir Kristīne. Savukārt [Ex] da Bass domā, ka viņš vismazāk pazīst Džokeru, tāpēc arī viņš nepatīk. Egii un Santai neriebjas neviens. Lai arī māsu Grīšļu antipātijas pret Kristīni nav noslēpjamas, Dārta atklāj, ka pēc šova droši vien viss būtu kārtībā un abas pat sveicinātos.

Neizpalika skatītāju jautājumi arī par romantiskām attiecībām šovā. Te Džokers atzinās, ka viņam patīk visas meitenes, bet visvairāk Egii, un, ja būtu paķērušies līdz prezervatīvi, varbūt pat būtu iespēja pamīlināties. Saldais pārītis – Dzintars un Marta – teica, ka uz šovu nenāca dibināt attiecības, bet sirdij jau nevar pavēlēt. Marta un Dzintars ir pārliecināti, ka arī pēc šova paliks kopā. Taču Linda atzinās, ka viņai patīk Juris…

Par uzvaru šovā. Andersons ir pārliecināts, ka visiem ir vienādas izredzes uzvarēt, taču viņa favorīts ir [Ex] da Bass. Juris domā, ka “brīvais jumts” var palīdzēt uzvarēt Edgaram, taču tikpat labi tā varētu būt arī Marta. Dzintaram šķiet, ka uzvaru būtu pelnījis Juris. Arī [Ex] da Bass domā, ka Jurim ir visas iespējas vinnēt. Edgara favorīta trijnieks ir Dārta, [Ex] da Bass un Juris, arī Kristīne domā, ka šis trijnieks ir visspēcīgākais, savukārt, pēc Santas domām, arī Dzintaram ir izredzes uzvarēt. Marta domā, ka pati varētu uzvarēt. Egii, Dārta un Linda ir vienisprātis, ka Juris un [Ex] da Bass ir stiprākie.

Līdz uzvarai mērojams vēl tāls ceļš, un tikai viens no visiem kļūs par TV Zvaigzni. Kurš? Seko līdzi viņu dzīvei šovā TV Zvaigzne mājaslapā un atbalsti savu favorītu, sekojot un balsojot!

0 Komentāru