Astroloģe saliek visu “pa plauktiņiem”; kurš der un kurš neder televīzijai?!

0 Komentāru
Astroloģe saliek visu “pa plauktiņiem”; kurš der un kurš neder televīzijai?!
Foto: Toms Norde

Pagājušās sestdienas vakarā pie topošajām TV Zvaigznēm viesojās uzņēmēja, raidījumu vadītāja un astroloģe Māra Ošuroka. Tā kā Māras rokās zvaigžņu kartes atklāj daudz, viņa bija gatava dalīties ar slavu alkstošajiem jauniešiem, zināšanās par to, kurš der un kurš neder televīzijai?!

Iepazīstinot ar sevi un savu profesiju, astroloģe jauniešiem atklāja, ka zvaigžņu kartēs, kuras iespējams apskatīties, ņemot vērā katra personīgos dzimšanas datus, iespējams saskatīt gan rakstura iezīmes, gan intereses un talantus. Pirms ciemošanās šova mājoklī, astroloģe bija saņēmusi nelielu informāciju par dalībniekiem, viņu vārdus un dzimšanas datus, tāpēc uz tikšanos ieradās ar viediem dzīves padomiem katram.

Jau sarunas sākumā Māra Ošuroka teica, ka ne visiem šovs un televīzija ir īstā vieta dzīvē.

Egii un Juris ir dzimuši strēlnieka zvaigznājā, taču esot pilnībā atšķirīgas personības. Egii savas emocijas vairāk izpauž uz āru, bet Juris savukārt pretēji. “Jūs abi esat ļoti oriģinālas personības. Egii ir vajadzīgs vairāk komplimentu, bet Juri savukārt nevajag aizvainot.” Māra atklāja, ka Egii lieliski varētu darboties pasākumu vadīšanas jomā, bet Jurim ir talanti, kas paši neparādās, taču potenciāls ir.

Par Dārtu astroloģe teica tā: “Dārta ir tipisks ūdensvīrs, kuram raksturīgs netradicionāls uzvedības stils.” Ūdensvīri pēc savas būtības dzīvo ar vienu soli nākotnē un viņus neinteresē ikdiena. Ūdensvīri var darboties televīzijā, jo ir ļoti radoši.

Arī Andersona horoskops ir ūdensvīrs, un astroloģe ir pārliecināta, ka viņam ir talants žurnālistikā.

Santa arī piedzimusi ūdensvīra zvaigznājā. Arī viņai piemīt radošums, un Māra iesaka Santai turpināt iesākto – vadīt pasākumus. Zvaigžņu pētniece atklāja, ka TV raidījumu vadīšana Santai nepadotos.

Linda arī ir piedzimusi radošā un brīvību mīlošā ūdensvīra zvaigznājā, taču, lai viņa spētu vadīt raidījumus, jāpārkāpj pāri kompleksiem.

Marta pēc horoskopa ir zivs, un te nu gan astroloģe saskatīja potenciālo TV raidījumu seju: “Jums ir lielas iespējas ietekmēt masu medijus ar savu personību, vārdu, uzvedību, tikai jums tas jādara perfekti.” Astroloģes ieteikums Martai: “Lai iepatiktos skatītājiem, jums vajadzētu beigt atgrūst no sevis cilvēkus.”

Neimanis ir skorpions, un Ošuroka atklāja, ka viņš varētu būt labs režisors.

[Ex] da Bass ir daudzpusīga personība, kas dzimusi dvīņa zvaigznājā, tāpēc viņa vieta noteikti ir radio vai TV.

Bet Kristīnei zvaigžņu pētniece neieteica strādāt televīzijā, jo vēža zīmē dzimušie ir pārlieku emocionāli un ilgojas pēc mājām.

Edgars Toretto pēc Ošurokas domām un zvaigžņu kartēm varētu būt labs bārmenis vai vadīt sporta pārraides.

Savukārt Elīnai, kura dzimusi mežāža zvaigznājā, astroloģe ieteica “nelēkt pāri savam augumam”. Mežāži var dzīvē daudz sasniegt, taču nepieciešama uzņēmība.

Cik daudz ļāvušas astroloģei nolasīt zvaigznes? Vai dzirdētais palīdzēs topošajām TV sejām sasniegt mērķi, vai tomēr kāds no šova dalībniekiem domas par izvēlēto dzīves ceļu būs mainījis? Seko līdzi notikumiem šova 24 stundas diennaktī TV Zvaigzne mājaslapā.

0 Komentāru