Astroloģe: Martas vēlamais vīrietis, kas viņu neierobežo. Neimanis tāds nav

0 Komentāru
Astroloģe: Martas vēlamais vīrietis, kas viņu neierobežo. Neimanis tāds nav
Toms Norde

Pēc astroloģes domām, realitātes šova TV Zvaigzne saldais pārītis – Dzintars (Neimanis) un Marta – viens otram neder.

Jau kādu laiku vērīgākie šova skatītāji pamanījuši Dzintara un Martas abpusējās simpātijas. Pēc ilgākas aplidošanas Marta ļāvās Dzintara skūpstam un varētu teikt, ka ar to arī viss sākās. Marta un Dzintars nu ir nešķirami. Lai arī dažkārt plēšas kā suns ar kaķi, viens bez otra nesper ne soli. Viņu skūpsti šova mājoklī palikuši aizvien biežāki un atklātāki un uzmanības apliecinājumi aizvien pārliecinošāki. Abi jaunieši atzinušies, ka viens otram patīk. Lai arī Marta atzīst, ka dzīvē uz Neimani pat nepaskatītos, kamerās kā uz delnas redzams, kā aug abu mīlnieku attiecības. Pagājušā naktī Marta Dzintaram teica, ka vēlas saņemt vairāk mīlestības vēstuļu, un klusībā abi jau kaļ plānus, ko darīs pēc šova.

Sestdienas vakarā šovā viesojās astroloģe Māra Ošuroka, kuru skatītāji iepazinuši arī kā vienu no savedējām LNT projektā Precamies?!?, tāpēc arī bija aktuāls jautājums par Martas un Neimaņa saderību?! Zvaigžņu pētniece atklāja, ka īpaša saderība starp “balodīšiem” nav saskatāma: “Martas vēlamais vīrieša tips ir vīrietis, kurš viņu neierobežos, neapspiedīs, neieliks rāmī. Taču Dzintara horoskops varot likt kādus rāmjus, tāpēc atbilstība ir tikai daļēja. ”

Skatītājiem gan šķiet, ka Marta Dzintaru tikai izmanto. Un ne bez pamatojuma. Arī šī diena nebija izņēmums, kad koķetēšana robežojās ar kašķiem, un Dzintars gludināja Martas drēbes. Taču Dzintars ir pārliecināts, ka saticis savu sapņu sievieti un ka viņa ir “balta un pūkaina”.

Kādas būs mīlnieku attiecības arī turpmāk? Vai “rozā brilles” reiz kritīs un Neimanis ieraudzīs patieso Martas seju? Vai viņiem lemts palikt kopā? Vai Marta Dzintaru patiesi tikai izmanto? Seko līdzi notikumiem šovā 24 stundas diennaktī.

0 Komentāru