Astarulsmirus dod padomus topošajām zvaigznēm

Komentāri
Astarulsmirus dod padomus topošajām zvaigznēm
Foto: Toms Norde

Šova dalībnieki ar lielu nepacietību gaidīja trešdienas vakara viesi, jo topošās TV Zvaigznes apciemoja bijušais mūziķis Gustavo, kas šobrīd pazīstams kā Astarulsmirus.

Dalībniekiem jautājumu netrūka, un cits pēc cita vēlējās uzzināt, kā mākslinieks uzsācis savas karjeras gaitas, spilgtākos skatuves momentus, un, protams, kāpēc Astarulsmirus nolēma mainīt vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova dalībniekiem bija dots uzdevums uzfilmēt divu minūšu garu video konkursam Manas iekšējās balsis. Astarulsmirus bija izvērtējis dalībnieku iesūtītos video, kur katram bija sagatavojis vērtējumu.

Atvadoties no iemīļotā mākslinieka, dalībnieki uzņēma kopbildi, un, iespējams, jau pavisam drīz kāds no šova dalībniekiem tiksies Stand Up Comedy, ja vien tieši viņa video būs atzīts par labāko.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl