10 komentāri

Skatītāji, iespējams, jau pieraduši, ka ceturtdienas vakari realitātes šovā TV Zvaigzne ir aso jautājumu vakari, kur tiek pārcilātas visvisāas pikantas tēmas. Šoreiz tika runāts par Edgara un Santas nr. 1 kāzām, Neimaņa un Martas attiecībām, kā arī atklājās kaut kas ļoti interesants – Violeta, izrādās, ir precējusies!

Edgars atzīst, ka no Santas nr. 1 nevar ne acis atraut, nogribēšanās skalā no 1 līdz 10 viņš sev dod 10 balles, kā arī atzīst, ka jūtas jau kā TV personība. Violeta piekrīt, ka ir ļoti skaļa, taču ne vulgāra, un nāk klajā ar ļoti interesantu paziņojumu – viņa ir precējusies. Noskatoties šo video, jūs, skatītāji, uzzināsiet daudz kā jauna!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Man, piemēram, ir vienalga vai Edgars Gailītis ir itālis vai čigāns. Bet, ja viņš melo lielās lietās, tad sīkumos - vispār bez problēmām. Brrr...
 • zāle
  0 0 0

  zāle

  Nopietni?! lol Nu moins :D Viņa tēvs nav itālis. Lai parāda dzimšanas apliecību, ja man neticat. Minhauzens atpūšas, tagad uzstājas Edžuks. Viņš pats vairs neatšķir, kas ir patiesība, kas meli, jo nepārtraukti melo, ir sapinies savās fantāzijās, savas fantāzijas pieņem kā realitāti.
 • vecmāmiņa
  0 0 0

  vecmāmiņa

  Tač, skaidri redzams, ka roms vai tautā mīļi saucas čigāns. Viss runas veids,kā uzrunā pārējos par mīlīši, brālīši, draudziņi un tā joprojām. Kad saņemas lāzerūdeni, tad jau sevi parāda no īstās puses, bet kad sauc uz pārrunām, tad jau balss tembrs paliek soprānā un tēlo svēto jēriņu. Nemelo un netaisi negodu ITĀĻIEM!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl