Apsveikumu sērija: Neimanis iejūtas Grinča lomā

2 komentāri

Ak, šī, svētku nedēļa! It kā brīvdienas jau smagi dauzās pie durvīm, bet par bezrūpīgām dienām šīs nosaukt nevarētu – dāvanu gatavošana un galda klāšana tomēr aizņem ļoti daudz laika. Taču kāds brīvbrīdis noteikti ir mums visiem, kurā piedāvājam noskatīties realitātes TV Zvaigzne dalībnieku apsveikumus!

Vakar apskatījām Jura veikumu, šodien jūs visus sveiks realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētājs Neimanis, kurš bija iejuties nekrietnā Grinča lomā. Savā apsveikumā viņš uzsvēra, ka bez dāvanām paliks tikai tie, kas nav uzvedušies labi. Zagt bez iemesla Dzintars neko negrasās! :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl