Andersons: pēc šova turpināšu darboties!

2 komentāri

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās jau kārtējā izbalsošanas otrdiena, kurā uz strīpas sēdās trīs kungi – Džokers un [Ex] da Bass, kuri saglabāja savu vietu, bet Andersons diemžēl savu krēslu atstāja. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc telpu pamešanas nointervēja puisi, kurš uzskata, ka šovs viņam neesot ļāvis izpausties.

Kā portālam Skaties.lv atzina tikko realitātes šovu TV Zvaigzne pametušais dalībnieks Andersons, tagad viņš varēs darīt lietas, ko puisim bija liegusi noslēgtība –  vadīt pasākumus. Jaunietis nejūtas tā, it kā būtu kaut ko nepareizu izdarījis, kā arī uzskata, ka, balsojot par Džokeru, skatītāji ir izdarījuši nepareizo izvēli. Viņa plāni ir turpināt strādāt pie saviem iepriekšējiem projektiem saistībā ar pasākumu organizēšanu, kā arī nepamest novārtā mācības. Lai viņam veicas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Liesma
  • Kaimiņš
    0 0 0

    Kaimiņš

    Čalim nav ne vainas, bet šitā teikt nav smuki. Mēs visi esam tik prasmīgi, Džokers neko nejēdz, es vairāk biju pelnījis palikt. Eu nu čali, jūs visi neko īpašu neēsat paveikuši, lai kādu kritizētu, kā piemēram jaunieši no CHAULATV. Tev cilvēks nepatīk Okēy, bet Jums tur nav jābūt draugiem, tas ir šovs. Un tas joks, ka skatītāji jau neko nesaprot, Džokers ir slikts jo vnk tā ir. Man arī viņš nepatīk, bet come on, tas nenozīme ka Tu esi ar kko labāks. Bērnudārzs, ja reālajā dzīve Tev nepatiks kāds kolēģis, ko tad, iesi prom no darba? Visiem Tev nemaz NAV jāpatīk. Un tik šausmīgi augstu sevi vērtēt, sasniedz kko, tad runā, vairums no tiem, kas šajos šovos pagrozās tā pat pazūd, tā kā tik vērtīgi nemaz neēsat. Es biju par to, lai Kristīne aiziet, jo manuprāt viņas situācijā tas bija prātīgākais, bet tagad kad "kliķe" sāk gruzīt jau nākamo ar visai līdzīgiem argumentiem. Nu paga, come on. Tas ir šovs un lai kāds Džokers būtu, liels šrekveidīgs lempis, no viņa ir lielāks šovs, jo viņš ar kko izceļās, cilvēkus piesaista viss neparastais. Pat ja tās ir sliktas atsauksmes, par viņu runā, par Andersonu pat īsti nav viedokļa, pelēkā pele. Godīgi sakot, sāk riebties tas šovs, kā Disneja tīņu filma par popularitāti vidusskolā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl