Komentāri
Andersons pirmajā rītā šovā gatavo brokastis un uzkopj ķēķi
Foto: Toms Norde

Pēc vakar notikušās dramatiskās izbalošanas, kad realitātes šovu pameta Džeimss, viņa vietu ieņēma jauns dalībnieks Edgars Andersons. Taču jau pirmajā vakarā Andersonam pārējo šova dalībnieku simpātijas iekarot neizdevās.

Dārta naksnīgajā sarunā Elīnai teica, ka Andersons izskatās pēc idiota, un visu vakaru kopā ar māsu turpināja aprunāt jauno dalībnieku.

Arī [Ex] da Bass domā, ka Andersonam nav vietas šovā: “Viņš ir pārāk lecīgs, pārāk nekārtīgs, un pirmais iespaids ir slikts.”

Andersons šova dalībniekiem mēģināja iepatikties, brokastīs pagatavojot makaronus ar gaļu, taču Marta teica, ka tik treknu ēdienu brokastīs nespēj ieēst.

Pēc brokastīm Andersons vienatnē uzkopa virtuvi.

Viņa rīts neiesākās daudzsološi. Vai šova dalībnieki pieņems jauniņo? To uzzināsit, ja sekosit līdzi notikumiem jaunajā realitātes šovā TV Zvaigzne.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl