Komentāri

Svētdienas vakarā realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem bija iemesls svinībām, jo kalendārs vēstīja 19. oktobri, kad vārda dienu svin Elīnas. Tad nu visi metās uz vienu roku, lai svinētu šo notikumu, kura laikā Andersons rādīja savas prasmes un noskaitīja pašsarakstītu repu.

Jau šova atlasē Andersons uzstājās ar repa dziesmu, kur stāstīja par sevi un to, ko no viņa varētu sagaidīt, ja tieši viņš tiktu izvēlēts realitātes šovam TV Zvaigzne. Andersons tajā apraksta visus dalībniekus, ieskaitot Džeimsu, kurš bija pirmais, kas iepriekšējās otrdienas vakarā pameta šova telpas. Tā galvenais sauklis bija: “Jūs gribat skatītājus, jūs gribat pūli!? Tad saglabā mūs šovā, un viss būs “cool”!” Ko viņš stāsta par pārējiem, skaties videomateriālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl