Aldis – Violetai: Tev patīk būt “duračkai”?

16 komentāri
Aldis – Violetai: Tev patīk būt “duračkai”?
Foto: Toms Norde

“Bija sekss ar Juri”, “nebja sekss ar Juri”, “ir man draugs”, “man ir vīrs jau 5 gadus” – ticēt vai neticēt šiem Violetas apgalvojumiem?

Jau kopš efektīgās blondīnes ierašanās šovā dalībnieki nav pārliecināti par viņas mērķi. Daži domā, ka Violeta ir vadības iesūtīta “gaisa maisītāja”, bet daži ar jautro blondīni no Aizkraukles paguvuši jau sadraudzēties. Un ne tikai. Kā liecina kamerās fiksētais materiāls, Juris ar Violetu iepazinies pat ļoti tuvu. Lai arī pēcāk abi noliedza, ka starp viņiem bijis sekss, tikai skatītāju ziņā paliek – ticēt vai neticēt acīm redzamajam.

Taču brīvdienās Violetas uzvedība pielika punktu Alda pacietībai, un viņš vēlējās noskaidrot, kāda ir patiesība. “Tu tēlo vai tiešām neko neatceries, kad dzer? Tu esi “tuk-tuk-tuk”? Kāpēc tev ir jātēlo? Ja tev patīk būt “duračkai”, tad esi, bet kāpēc ir jātēlo? Nav jau nekas slikts, bet runa ir par IQ līmeni. Tu tiešām to vari notēlot?” Juris, aizstāvot Violetu, teica: “Tev tiešām, draudziņ, nav vienalga?” Bet Aldis ir pārliecināts, – ja Juris viņu aizstāv, tad kaut ko no viņas vēlas: “Es tikai vēlos saprast, vai nu tu tēlo, vai tev “čista” kaut kas nav kārtībā? Tu vienkārši pati sevi provocē.”

Aldis teica, ka nesaprot, kāpēc Violeta ieradusies šovā, un atklāja, ka balsos pret viņu iekšējā balsojumā, jo neredz viņas vietu televīzijā: “Es vienkārši nevaru par tevi neko labu domāt.”

Vai Aldis balsos pret Violetu? Un kāda ir viņas patiesā “loma” šovā? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • Sabiine
  0 0 0

  Sabiine

  Ja katrs pabuutu Violetas vai kada cita sova dalibnieka vieta,varbuut saprastu ka reali vini tur juutas un kas notiek reali... Es neuzskatu ka tada veida sovs klus populars Latvija... Kautkads teatris plus,neviens tolkam pareizi sevi nevar paradit, ka cilveks, kurs macetu vadit kautko...Atceros Violetu kad vina piedalijas "Cinitajos" meitene kura paradija stipru savu pusi,ka ari vaju... Bet lidz finalam gandriz tika... Te vini megina tada veida sevi ielikt pirmaja vieta,lai muums skatitajiem buutu interesantak ,turpreti butu par ko parunat... Viss stulbakais ir tas kapeec un kas izdomaja filmet 24 stundas nepartraucot... Ja jau viniem nebija kauna filmet ko cilveeki dara,kad ej gulet tik pat labi vareja salikt kameras dusas un tualetes,tad jau vispar buutu perfekti...n Pfffff.. Pateiksu ta,daudzi kas skatas so sovu ir tikai tapeec ka piedalas,kads no tuvajiem vai draugiem...Citi nesaprot kurs kautko tadu vareja uzdomaat... Nevajag runaat slikti par citiem,ja pasi nav labaki... Vienas reizes del,nevajag aprunat cilveeku vai apsaukt vinu par Duracku un tada gara...Visi mees esaam engelisi,bet aiz katra slepjas velnins...
 • inese
  0 0 0

  inese

  Ja pati sieviete sevi ta pasniedz tad jarekinas ari ar sekam. Sis teatris ir ievilcies
 • inita
  0 0 0

  inita

  Es tādu kā Aldi par vīru negribētu, nekāds diži gudrais viņš nav, varēja visu pateikt citiem vārdiem,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl