“1 pret 5” – Santai izdodas atminēt trīs no piecām atbildēm

Komentāri

Kopš šīs nedēļas realitātes šovā TV Zvaigzne vēl viena portāla Skaties.lv  aktivitāte – “1 pret 5”, kurā dalībniekiem būs jāatbild uz dažādiem erudīcijas jautājumiem par un ap Latviju. Šīs nedēļas tēma būs sports, kurā kā otro uz jautājumiem atbildē aicinājām jaunāko šova dalībnieci Santu. Viņai izdevās atbildēt uz trim no pieciem jautājumiem, tādējādi nopelnot trīs zvaigznītes.

Varēja just, ka lielākoties Santa izgāja uz minēšanu, bet meitenei tas taču ir piedodami, vai ne? Viņa atbildēja uz šādiem jautājumiem:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cik Latvijas hokejistu ir spēlējuši NHL (Nacionālā Hokeja līga)?

20
25
30

Cik spēlētāju katrā komandā dodas laukumā futbolā?

10
11
12

Vienīgais Latvijas futbolists, kurš bijis starp Anglijas premjerlīgas rezultatīvākajiem futbolistiem ir_______.

Māris Verpakovskis
Andrejs Štolcers
Marians Pahars

Latvijas futbola izlase tikai vienu reizi ir spēlējusi Eiropas čempionāta finālturnīrā. Kurā valstī notika šis čempionāts?

Vācijā
Portugālē
Itālijā

Viņa Ņujorkas maratonā uzvarēja 2005. un 2006. gadā, kļūstot tikai par sesto sievieti, kas to paveikusi vairāk nekā vienu reizi. Kura latviešu vieglatlēte tā bija?

Ineta Radēviča
Uļjana Semjonova
Jeļena Prokopčuka

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl