1 pret 5: Neimanis nopelna trīs zvaigznītes

Komentāri

Vakar pēc grēksūdzes realitātes šovā TV Zvaigzne aizritēja ikdienas portāla Skaties.lv aktivitāte 1 pret 5, kurā šoreiz pie virtuves galda tika sēdināts Neimanis. Šīs nedēļas tēma, kā jau zināms, bija mūzika, un dīdžejam izdevās pieveikt trīs no pieciem uzdotajiem jautājumiem.

Neimanim bija jāatbild uz šādiem jautājumiem:

1. Kurš izbijušais premjers uzstājās kopā ar grupu Queen tas koncerta laikā Rīgā?
Valdis Dombrovskis
Ivars Godmanis
Einārs Repše
2. Šī dziesma bija skaņu celiņš latviešu dokumentālajai filmai “Atrasts Amerikā”, bet pēc tam kļuva par superhitu, Muzikālajā bankā pārspējot pašu Prāta Vētru. Kā sauc šo dziesmu?
Tu Tuvojies Sev
In You
Sirds sadeg neparasti
3. Dziedāja, kas piedalījusies neskaitāmās Eirovīzijas atlasēs, bet tā arī ne reizi nav pārstāvējusi Latviju kā solo māklsiniece. Ir arī bijis duets ar Ozolu un vēl daudziem citiem slaveniem latviešu mūziķiem. Kā viņu sauc?
Samanta Tīna
Madara Celma
Yana Key
4. “Lai kā arī būtu, nekas vairs nav tā! Uz zemes ap mums viss bija citādāk…” Kas izpilda šo dziesmu?
R.A.P
Pienvedēja Piedzīvojumi
Dzelzs Vilks
5. Dažiem pat nav nojausmas, cik daudz dziesmām šis kungs ir sarakstījis tekstu. Bijis arī daudzu leģendāru latviešu grupu dalībnieks. Kā sauc šo cilvēku?
Raimonds Pauls
Guntars Račs
Zigmars Liepiņš
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl