1 pret 5: Marta saņem trīs zvaigznītes

Komentāri

Vakar, kā jau ierasts, plkst. 17:55 Balstiņa aicināja kādu no dalībniekiem uz aktivitāti, ko piedāvā portāls Skaties.lv – 1 pret 5, kur jaunajām TV zvaigznēm jāātbild uz pieciem jautājumiem par Latviju dažādās tematikās. 

Šīs nedēļas temats būs kino, uz ko kā pirmajai jāatbild bija Martai. Apakštemats šoreiz bija animācijas filmas. Meitenei bija jāatbild uz sekojošiem jautājumiem:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
1. Galvenajiem varoņiem katrā multenītē jāatrisina kāda problēma – spoku uzbrukumi, nezvērs kinostudijā, bankas aplaupīšana, nesaraujami makaroni, tracis lidostā, daudzstāvu torte un citi notikumi. Kā sauc šo multeni?
Avārijas brigāde
Gāzmaskās tērptie indiāņi
Gribulītis
2. Grupa Audience Killers izpilda šīs animācijas filmas kaverversiju. Nosauciet to! (atskaņojiet fonā līdz kkādai 29. sekundei – http://www.youtube.com/watch?v=KQk8T5RNGjs)
Cik? Cik? Cik?
Fantodroms
Nu pagaģi!
3. Randiņš Belevilā 2004. gadā tika nominēts Oskaram. Tā veidošanā piedalījās ar latviesu animatori. Nosauciet multenes galveno varoni!
Fricis
Čempions
Suns vārdā Beris
4. Cik “Kaķīša dzirnaviņu” galvenajam varonim bija meitas?
3
4
5
5. Kurš ierunāja dublētās multfilmas “Šreks” galveno varoni?
Artūrs Skrastiņš
Ģirts Ķesteris
Gundars Āboliņš
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl