TV Zvaigzne: Elīna sabozusies uz “Dievu”

1 komentārs

Neskatoties uz to, ka otrās nedēļas pirmā diena vēl nav galā, intrigas un darbības šova “TV Zvaigzne” telpās sit augstu vilni. Šodien uz pārrunām jeb grēksūdzi tika aicināti Jaroslavs, Juris, Marta un Edgars. Elīna bija ļoti neapmierināta, ka nedēļas laikā viņu ne reizi “Dievs” jeb Balstiņa nav aicinājis ciemos.

Ir pagājusi nedaudz vairāk kā nedēļa, kopš realitātes šova “TV Zvaigzne” telpas ieņēmuši 12 ambiciozi jaunieši. Katru darba dienu pulksten 17.00, ko redzam arī Kanāla 2 tiešraidē, Balss viņus aicina uz pārrunām. Ņemot vērā, ka sarunām dota tikai stunda, nav iespējams fiziski aprunāties ar visiem. Elīna šodien pauda sašutumu par to, ka viņa ir viena no retajām, kura uz sarunu nav aicināta ne reizi. Kāpēc tā?

To, vai izbalsošanas dienā “Dievs” par viņu apžēlosies un parunāsies, skaties jau rītdien iepriekš minētajā laikā Kanālā 2, kā arī šova mājaslapā.

TOP komentāri

  • melo
    0 0 0

    melo

    Klaji meli. Elina bija uz parrunam viena no pirmajaam, kur vinai uzdeva jautajumus par Jaroslavu. Mazak muldet vajag Eliin. Gan jau sova ierakstos siis parrunas ir atrodamas. ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl