Šova ”TV Zvaigzne” dalībnieki ievācas jaunajās mājās – šovs ir sācies!

0 Komentāru
Šova ”TV Zvaigzne” dalībnieki ievācas jaunajās mājās – šovs ir sācies!
Foto: Toms Norde

Kanāla 2 šova ”TV Zvaigzne” 12 dalībnieki svētdienas vakarā ievācās savās jaunajās mājās, kur dzīvība kusās nākamās desmit nedēļas.

Jaunajā šovā startēs 12 dalībnieki, kuri ir gatavi izkāpt no komforta zonas, mācīties un pierādīt, ka ir radīti, lai būtu nākamās TV zvaigznes. Viņus sagaida aktiera meistarības, runas mākslas un horeogrāfijas nodarbības, bet sadzīvē – intrigas, konkurence un savstarpējā cīņa par uzvaru.

Jau ziņojām, ka šovā ”TV Zvaigzne” piedalīsies autosportists Mareks Dainis (30), dīdžejs Dzintars Neimanis (22), modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs (19), uzņēmējs Edgars Gailītis (29), studentes Elīna Mēlbārde (21) un Egita Spodra Stroda (19), bijusī bērnudārza audzinātāja Linda Sevastjanova (27), topošā žurnāliste Marta Grīsle (23), māksliniece Dārta Grīsle (21), dejotāja – horeogrāfe Kristīne Trušinska (26), bezdarbnieks Juris Grīntāls (36) un multimākslinieks Arturs James Puidza (21). Dalībnieki ir no tādām Latvijas pilsētām kā Rīgas, Jelgavas, Mārupes, Ogres, Olaines, Kuldīgas, Liepājas un Tukuma.

Kanāla 2 skatītāji varēs sekot līdzi šovam “TV Zvaigzne” no 6. oktobra un 24 stundas diennaktī mājas lapā tvzvaigzne.lv. Savukārt “TV Zvaigzne” dienasgrāmatas, kuras veidos realitātes šova pamatlicēji Māris Ozoliņš un Rolands Laķis, tiks piedāvātas darbdienās 15:05 kanālā TV3.

Skaties šovu “TV Zvaigzne” tiešraidē tvzvaigzne.lv!

0 Komentāru