Pirmo reizi Latvijā muzikāls randiņu šovs Sadziedājušies

Komentāri
Pirmo reizi Latvijā muzikāls randiņu šovs Sadziedājušies
Publicitātes foto

Kanāls 2 piedāvā – izbaudiet pavisam jaunu randiņu pieredzi: caur dziesmu un webkameru! Šoreiz ar lielisku izskatu nepietiks, būs nepieciešama tik skanīga balss kā lakstīgalai, lai iepatiktos potenciālajam sirds āķītim! Izbaudiet jaunu un Latvijā vēl nepieredzētu muzikālu randiņu šovu Sadziedājušies – no 16. novembra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21:05 Kanālā 2!

Dziesma saved kopā

Kanāla 2 jaunā šova Sadziedājušies (Sing date) galvenais varonis ir brīva sieviete vai vīrietis, kuru lielākā vēlēšanās ir atrast otru pusīti, kurai būtu līdzīgas intereses – tādu, kas dzied tik skaisti, ka tirpas skrien… Viens vai otrs ik reizi atradīsies savās mājās un viss, kas būs nepieciešams – webkamera. Otrpus tai vienlaikus notiks tikšanās ar vairākiem cilvēkiem, kuri online vidē ieradušies uz randiņu, lai lakstīgalas balsī nodziedātu kādu savu iemīļotāko dziesmu un ar tās izpildījumu iekarotu otra cilvēka simpātijas! Nereti tā brīža galvenajam varonim ir grūti atturēties no smiekliem un komentāriem, asprātīgi izsakoties gan par izskatu, gan kustībām. Nevar noliegt, ka šie komentāri uzjautrinās arī skatītājus! Kad noklausīti visi dziedātāji, tiek izvēlēti trīs labākie, ar kuriem izveidojusies visspēcīgākā tiešsaites ķīmija, un katrs no viņiem dzied kopīgu dziesmu ar potenciālo sirdsāķīti. Kad tas paveikts, tad no trijotnes tiek izvēlēts viens vislabākais dziedātājs un ar viņu tiek īstenots randiņš klātienē. Viņi satiekas, lai izpildītu dziesmu, ieskatoties viens otra acīs! Protams, viss, ko tajā brīdī gribas skatītājiem – saukt: “Skūpstu!” Izdzīvojiet ik randiņu, izbaudiet ik dziesmu, skatoties jauno, Latvijā vēl neredzēto šovu Sadziedājušies!

Skatieties Sadziedājušies no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21:05 Kanālā 2!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl