Komentāri
Dzīvojiet līdzi topmodeļu ceļam uz pasaules slavu Kanālā 2!
Foto: fervent-adepte-de-la-mode, Flickr

7. martā Kanālā 2 gaidāma realitātes šova Kā kļūt par topmodeli? jaunā sezona. Valdzinošā un satriecošā vadītāja Taira Benksa sagatavojusi jaunus uzdevumus un pārbaudījumus, kas meitenēm jāiztur, lai nokļūtu tuvāk sapnim, – kļūt par pasaulslavenu topmodeli.

Kā kļūt par topmodeli? jauno – četrpadsmito – sezonu uzsāks 33 daiļavas vecumā no 18 līdz 24 gadiem. No visām pēc pirmā uzdevuma veikšanas tiks izvēlētas 13 labākās, lai dotos uz jauno mājvietu – topmodeļu dzīvokli, kurā meitenēm būs jādzīvo visu šova laiku. Ja iepriekšējā sezonā modeles mitinājās Losandželosā, tad šajā sezonā viņas dzīvos Ņujorkā. Jaunajā sezonā tiks pārbaudīta meiteņu kompetence modeļu jomā, starp meitenēm izveidosies gan cieša draudzība, gan naids. Gaidāmas skandalozas un dīvainas fotosesijas, piemēram, meitenēm būs jāpozē pilnīgi kailām, atstājot tikai vienu aksesuāru. Tāpat būs jāatrāda dejotprasmes, jāpārvēršas par asinskāriem vampīriem, jāpozē no cilvēka matiem veidotās kleitās, jābildējas kopā ar komiķi Rosu Metjū (Ross Mathews). Bet tas vēl nav viss! Divas no fotosesijām notiks Jaunzēlandē, no kurām viena būs filmas Gredzenu pavēlnieka (The Lord of the Rings) filmēšanas laukumā.

Par ko viņas cīnās?

Šajā sezonā šova Kā kļūt par topmodeli? sauklis ir Izdari to!, un balvā ir līgums ar modeļu aģentūru Wilhelmina Models, iespēja nokļūt uz modes žurnāla Seventeen vāka, kā arī 100 000 ASV dolāru līgums ar kosmētikas kompāniju CoverGirl. Visas daiļavas vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs Kā kļūt par topmodeli? šova vadītāja un izveidotāja Taira Benksa (Tyra Banks), realitātes šovu personība, modes fotogrāfs, runas vīrs un bijušais modelis Nigels Bārkers (Nigel Barker) un modes žurnāla Vogue redaktors Andre Leons Tallijs (André Leon Talley). Kā viesi žūrijai pievienosies bijusī supermodele Peta Klīvlenda (Pat Cleveland), modes dizainere Vitnija Porta (Whitney Port), viens no slavenākajiem cilvēkiem ASV modē, modes redaktore Anna Sui (Anna Sui) un citas ar modi saistītas personas.

Skatieties Kā kļūt par topmodeli? 14. sezonu no 7. marta sestdienās 20.00 Kanālā 2!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl