Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“TV Zvaigzne” aktualitātes

TV Zvaigzne dalībnieku vizītkartes - Aldis

TV Zvaigzne dalībnieku vizītkartes - Aldis

Nedaudz pagremdējoties atmiņās, šajā svētku nedēļā portāls Skaties.lv piedāvā nelielu atskatu uz realitātes šova TV Zvaigzne finālistiem. Viņu pēdejais uzdevums, lai iekļūtu finālā un pēc tam superfinālā, bija izdomāt un nofilmēt vizītkartes pašiem sev ar domu – kāpēc tieši viņiem vajadzētu uzvarēt! Kā priekšpēdējo apskatīsim Alda veikumu!

Improvizētā [Ex] da Bass vizītkarte

Improvizētā [Ex] da Bass vizītkarte

Ar spraigu balsojumu superfinālā un Neiņama uzvaru vēlā 15. decembra vakarā noslēdzās 10 nedēļu ilgušais realitātes šovs TV Zvaigzne. Dalībnieku pēdējais uzdevums bija izdomāt un uzfilmēt pašiem savu vizītkarti. Portāls Skaties.lv šonedēļ piedāvās atskatīties uz viņu sadarīto. Tagad piedāvājam mazliet improvizēto [Ex] da Bass vizītkarti.

[Ex] da Bass sveic Latviju Otrajas Ziemassvētkos!

[Ex] da Bass sveic Latviju Otrajas Ziemassvētkos!

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau nedēļu kā noslēdzies, portāls Skaties.lv joprojām piedāvā pagremdēties atmiņās par aizvadīto laiku. Šī ir svētku nedēļa un tajā nepieciešams kas īpašs. Kā būtu ar katra dalībnieka apsveikumu Ziemassvētkos!? Otrajos svētkos noklausīsimies, ko sarūpējis bija [Ex] da Bass!

Zīmētā vizītkarte - Martas veikums!

Zīmētā vizītkarte - Martas veikums!

Pagājušajā nedēļa realitātes šovā TV Zvaigzne bija pēdējā, kas nozīmē – dalībniekiem bija jāuztaisa arī viņu pēdējais lielais uzdevums. Ja iepriekš tas bija – izveidot scenāriju savam potenciālajam raidījumam, tad šoreiz viņiem bija jāuztaisa vizītkarte pašiem par sevi. Šonedēļ esam kopā apskatījuši jau četrus dalībniekus, turpinām ar Martu.

TV Zvaigznes fināliste Linda sveic visus Ziemassvētkos!

TV Zvaigznes fināliste Linda sveic visus Ziemassvētkos!

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau nedēļu kā noslēdzies, portāls Skaties.lv joprojām piedāvā pagremdēties atmiņās par aizvadīto laiku. Šī ir svētku nedēļa un tajā nepieciešams kas īpašs. Kā būtu ar katra dalībnieka apsveikumu Ziemassvētkos! Vakar bija Džokers, šodien, Pirmajos Ziemassvētkos piedāvājam šī konkursa uzvarētāju – Lindu!

Ziemassvētku laikā Ziemassvētku noskaņojums - Džokera apsveikums!

Ziemassvētku laikā Ziemassvētku noskaņojums - Džokera apsveikums!

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau nedēļu kā noslēdzies, portāls Skaties.lv joprojām piedāvā pagremdēties atmiņās par aizvadīto laiku. Šī ir svētku nedēļa un tajā nepieciešams kas īpašs. Kā būtu ar katra dalībnieka apsveikumu Ziemassvētkos! Vakar bija Neimanis, kurš tos centās nozagt, šodien piedāvājam Džokeru!

TV Zvaigznes finālista vizītkarte - Juris!

TV Zvaigznes finālista vizītkarte - Juris!

Nedaudz pagremdējoties atmiņās, šajā svētku nedēļā portāls Skaties.lv piedāvā nelielu atskatu uz realitātes šova TV Zvaigzne finālistiem. Viņu pēdejais uzdevums, lai iekļūtu finālā un pēc tam superfinālā, bija izdomāt un nofilmēt vizītkartes pašiem sev ar domu – kāpēc tieši viņiem vajadzētu uzvarēt! Ziemassvētku vakara dienā piedāvājam apskatīt vēlvienu finālistu – Juri!

TV Zvaigznes repera Džokera vizītkarte

TV Zvaigznes repera Džokera vizītkarte 1

Ar spraigu balsojumu superfinālā un Neimaņa uzvaru vēlā 15. decembra vakarā noslēdzās 10 nedēļu ilgušais realitātes šovs TV Zvaigzne. Dalībnieku pēdējais uzdevums bija izdomāt un uzfilmēt pašiem savu vizītkarti. Portāls Skaties.lv šonedēļ piedāvās atskatīties uz viņu sadarīto. Turpinām ar Džokeru!

Apsveikumu sērija: Neimanis iejūtas Grinča lomā

Apsveikumu sērija: Neimanis iejūtas Grinča lomā 2

Ak, šī, svētku nedēļa! It kā brīvdienas jau smagi dauzās pie durvīm, bet par bezrūpīgām dienām šīs nosaukt nevarētu – dāvanu gatavošana un galda klāšana tomēr aizņem ļoti daudz laika. Taču kāds brīvbrīdis noteikti ir mums visiem, kurā piedāvājam noskatīties realitātes TV Zvaigzne dalībnieku apsveikumus!

Linda sarunājas ar savām iekšējām balsīm

Linda sarunājas ar savām iekšējām balsīm 1

Aizpagājušajā nedēļa realitātes šovā TV Zvaigzne bija pēdējā, kas nozīmē – dalībniekiem bija jāuztaisa arī viņu pēdējais lielais uzdevums. Ja iepriekš viņiem bija jāizveido scenāriju savam potenciālajam raidījumam, tad šoreiz jau bija jāprezentē pašiem sevi, uztaisot vizītkarti video formā. Tagad apskatīsim Lindas veikumu!

Apsveikumu sērija: Jura Grīntāla sveiciens visiem Ziemassvētkos

Apsveikumu sērija: Jura Grīntāla sveiciens visiem Ziemassvētkos

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau nedēļu kā noslēdzies, portāls Skaties.lv joprojām piedāvā pagremdēties atmiņās par aizvadīto laiku. Svētku nedēļā piedāvājam dalībnieku apsveikumu Ziemassvētkos! Kā pirmo apskatīsim Jura sveicienu!

"Jaroslav, beidz man laizīt ausi!" jeb kurš ar kuru TV Zvaigznes ballītē

"Jaroslav, beidz man laizīt ausi!" jeb kurš ar kuru TV Zvaigznes ballītē 2

Pirmdien, 15. decembrī, noslēdzās realitātes šovs TV Zvaigzne, kurā triumfu izcīnīja Neimanis! Portālam Skaties.lv bija tā ekskluzīvā iespēja nonākt pie dalībniekiem fināla un superfināla “afterītī”, Vecrīgas krogā Limonāde. 8 kadros apskatīsimies, kurš tur īsti, ar kuru… Jau, tikko ierodoties, nejauši noklausījām tekstu no kāda vīriešu kārtas pārstāvja: “Jaroslav, beidz man laizīt ausi!”

Pirmais skūpsts, grūtniece un vēža slimniece jeb realitātes šova TV Zvaigzne skaļāko notikumu TOP 5

Pirmais skūpsts, grūtniece un vēža slimniece jeb realitātes šova TV Zvaigzne skaļāko notikumu TOP 5 3

Ir aizritējušas turpat trīs dienas, kopš noslēdzies realitātes šovs TV Zvaigzne. Intrigas, skandalozi notikumi, seksa imitācijas un arī pirmais (un vienīgais) pāris starp visiem dalībniekiem. To visu skatītāji 10 nedēļas varēja vērot 24 tiešraidēs internetā un Kanālā 2. Portāls Skaties.lv  ir izveidojis šova skaļāko notikumu TOP 5.

Ātrie jautājumi realitātes šova TV Zvaigzne veidotājiem!

Ātrie jautājumi realitātes šova TV Zvaigzne veidotājiem! 9

Uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne noslēguma, portāls Skaties.lv uz ātrajiem jautājumiem šoreiz aicināja nevis jaunos censoņus, finālistus vai kādu citu, bet gan pašus šova veidotājus. Nolēmām noskaidrot, cik ass ir viņu prāts!

Jaunās TV Zvaigznes lasa aizskarošus tvītus par sevi

Smieklīgi! Jaunās TV Zvaigznes lasa aizskarošus tvītus par sevi 4

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau noslēdzies, portālam Skaties.lv vēl netrūkst materiālu, lai jūs šķirtos no dalībniekiem tik drīz. Viens no tiem – viņi lasa tieši jūsu, skatītāju, aizskarošos tvītus par sevi. Smieklīgi!

Ātrie jautājumi šova veidotājiem!

Ātrie jautājumi šova veidotājiem!

Uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne noslēguma, portāls Skaties.lv uz ātrajiem jautājumiem šoreiz aicināja nevis jaunos censoņus, bet pašus šova veidotājus.

Jaunās TV Zvaigznes lasa aizskarošus tvītus par sevi

Jaunās TV Zvaigznes lasa aizskarošus tvītus par sevi

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau noslēdzies, portālam Skaties.lv vēl netrūkst materiālu, lai jūs šķirtos no dalībniekiem tik drīz. Viens no tiem – viņi lasa tieši jūsu, skatītāju, aizskarošos tvītus par sevi. Smieklīgi!

Intervija: Neimanis - TV Zvaigznes uzvarētājs!

Intervija: Neimanis - TV Zvaigznes uzvarētājs! 2

Kā jau ierasts tas bija pēc otrdienas vakara izbalsošanām, arī realitātes šova TV Zvaigzne finālā klāt bija portāls Skaties.lv, kurā, uzreiz pēc balsojuma paziņošanas, uz interviju aicinājām pašu galveno šī šova vīru – uzvarētāju Dzintaru Neimani.

Par šova TV Zvaigzne uzvarētāju kļūst Neimanis

Par šova TV Zvaigzne uzvarētāju kļūst Neimanis 64

Viņa ceļš pretī uzvarai sākās pirms 10 nedēļām. Viņš ieradās šovā, lai uzvarētu un mērķtiecīgi pildīja uzdevumus. Viņš sasniedza visus savus mērķus – satika mīlestību Martu un nu ir kļuvis par galvenās balvas ieguvēju – Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons 2014 dienasgrāmatu vadītāju.