TV šovā ”Dziesmu duelis” mirdzēs seriāla ”UgunsGrēks” aktieri

4 komentāri
TV šovā ”Dziesmu duelis” mirdzēs seriāla ”UgunsGrēks” aktieri
TV3 publicitātes foto

”UgunsGrēks” nav nodzēsts! Piektdien, 23. martā, visu laiku skanīgākajā TV3 šovā ”Dziesmu duelis” satikšanos svinēs iemīļotā seriāla aktieri, kuri kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari, Uldi Marhileviču un Normundu Jakušonoku dziedās, dejos un jokos.

Tuvojoties teātra dienai, dziesmu ”Dziesmu duelis” ceturtajā raidījumā uz spēles būs liktas populārākās dziesmas no latviešu teātra zelta repertuāra. Ulda Marhileviča komandā pie teātra dziesmu klades ķersies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Līga Zeļģe un Uldis Anže, kuri ”UgunsGrēkā” iejutās tumšo spēku Danas un Česlava lomās.

Savukārt Normunda Jakušonoka komandā pēc notīm dziedās Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga, kurš ”UgunsGrēka” sākumperiodā atveidoja Ivo lomu, un Zane Daudziņa, kura sevi ierakstījusi Latvijas seriālu vēsturē ar nepārspējamo Helēnas lomu.

Kura komanda izrādīsies pārāka? Kuram spēles dalībniekam ”Dziesmu dueļa” sadaļā ”Anniņa vanniņā” nāksies darboties ar pārveidotu balsi, ko nodrošina hēlija gāzes amizantā iedarbība uz balssaitēm un vai noslēpumainais viesis Teātra dienas priekšvakarā būs Latvijā vecākais spēlējošais aktieris? Dziesmotās atbildes ikvienu sasniegs jau piektdien, 23. martā, 20:20 TV3 šovā ”Dziesmu duelis”.

Pavadi dziesmotus piektdienas vakarus kopā ar ”Dziesmu dueli” kanālā TV3 plkst.20.20!

4 komentāri