TV šovā atklāts Antras Stafeckas lielākais noslēpums

2 komentāri

Piektdienas, 26. marta, vakarā televīzijas ekrānos atkal būs skatāms TV3 šovs ”Mazā lielā zvaigzne”, kurā sabiedrībā zināmi cilvēki uzzinās daudz jauna par saviem bērniem, savukārt bērni atklās daudz noslēpumu par saviem vecākiem.

Šonedēļ pie šova vadītāja Renāra Zeltiņa viesosies dziedātāja Antra Stafecka un viņas dēls Roberts. Kā atzīs Antra, nezinot, ko dēls varētu izpļāpāties, viņa jūtas daudz satraucošāk nekā uz skatuves kā dziedātāja: ”Es nedaudz baidos, ko viņš atklās.”

Atraktīvās spēlēs un jautrās sarunās televīzijas skatītāji uzzinās daudz interesanta par populāro dziedātāju, tostarp, kas ir viņas lielākais noslēpums.

Lai gan Antra pati atklās, ka prot sev griezt matus, tomēr spriedīs, ka dēlam varētu šķist cita versija: ”Pazīstot Robertu, viņš teiks, ka es viņu kutinu ar zeķi.”

Kā atklās Roberts, tā tik tiešām esot – mamma viņu kutina ar zeķi.

Šonedēļ šovā piedalīsies arī deju skolas ”Dzirnas” vadītājs Agris Daņiļevičs un viņa meita Emīlija un Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe un viņas meita Tija Mētra.

Baudi šovu ”Mazā lielā zvaigzne” piektdienās plkst. 20:20 TV3!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • Pele
  • Teo
    0 0 0

    Teo

    A es ta domāju iespējams atklās kas tas bij pa veci ar ko iespējams šī laiku pa laikam iespējams tiekas vienā viesnīciņā. ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl