Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu

10 komentāri
Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu

Trešdienas, 26. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Vakariņas četratā” raidījums, kurā šīs nedēļas raibā kompānija – raidījuma ”Degpunktā” vadītāja Diāna Eisaka un mūziķi Lauris Valters un Miks Dukurs – devās ciemos pie leģendārās seksa ekspertes un attiecību konsultantes Ritas Lasmanes.

Ciemiņus Rita uzņēma savā mājā Jūrmalā, un arī viņai viesi bija jāpabaro ar trīs pašas gatavotiem ēdieniem un jāizklaidē.

Ieskats, kā dzīvo seksa dīva Rita Lasmane

Tomēr gatavošana iesākās ar nelielu misēkli – namamāte, griežot ķirbi ar savu mīļāko nazi, apskādēja vienu pirkstu.

”Mīļākais nazis izrādīja savu mīlestību, kā jau naži to prot,” negadījumu virtuvē komentēja Lasmane un steidza neveiklību novērst.

”Mīļi cilvēki un lietas dažreiz nodara pāri,” atzina Lauris.

Savukārt visnerātnākajā noskaņojumā bija Miks, kurš interesējās, vai gatavošanas laikā Ritai būs mugurā tikai priekšauts, un lika cerības, ka izklaidē būs kaut kas pa viņas profesijas līniju.

Tikmēr namamāte atzinās kādā vājībā – viņai garšo olīveļļa, ko viņa gatavošanas laikā mēdz vienkārši iedzert. Viņa to nekautrējās darīt arī TV kameru priekšā un ierāva pamatīgu šļuku, arī televīzijas skatītājiem uzsaucot tostu “priekā!”.

Savukārt imunitātes stiprināšanai, Ritas ieskatā, nenāk par ļaunu apēst kaut ko ”nepareizu”.

Kā pirmā vakariņotāju vērtējumam tika nodota kartupeļu un cukīni krēmzupa, kurai sekoja tītara gaļas rulete ar sēnēm un ķirbjiem.

Kamēr cepeškrāsnī gatavojās slinko saimnieču kūka jeb krambls, seksa un attiecību speciāliste ķērās pie viesu izklaidēšanas. Pretēji tam, uz ko bija cerējis Miks, Rita viesus iesaistīja sarunā par modes vēsturi un nodemonstrēja vairākus vēsturiskus apģērbus.

Par ēdienu un izklaidi no jaunajiem draugiem Rita saņēma 33 punktus – 10 no Mika, 11 no Laura un 12 no Diānas.