”Zelta Mikrofona” norise tiks atspoguļota īpašās dienasgrāmatās Kanālā 2

0 Komentāru

Šogad apbalvošanas ceremonijā Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” jau 21. reizi tiks godināti labākie un veiksmīgākie latviešu populārās mūzikas ieskanējumi. Gaidot Latvijas vērienīgo mūzikas notikumu, Kanālā 2 no 15. februāra darba dienās tiks pārraidītas 10 īpašas dienasgrāmatas.

Īpašajās “Zelta Mikrofona 2017” dienasgrāmatās žurnālistes Antra Leimane un Agnese Šīrante atklās skatītājiem ceremonijas tapšanas aizkulises, balvas žūrijas locekļu vērtējumu par šā gada vērtīgākajiem darbiem latviešu mūzikā, kā arī aizvadītā gada interesantāko albumu un dziesmu tapšanu.

Tāpat Kanāla 2 dienasgrāmatās sarunās ar Latvijas populārākajiem mūziķiem – grupām, komponistiem tiks atklāts, kāda ir labas dziesmas un laba albuma recepte. Kādos apstākļos tapušas pagājušā gada interesantākās un savdabīgākās kompozīcijas – albumi un kāds pašu radītāju vērtējumā ir to ceļš pie sava klausītāja. Tāpat sarunās ar balvas veidotājiem uzzināsiet gan to, kā pagājušajā gadā ir mainījusies Latvijas mūzikas industrija, gan arī, kā top šā gada ceremonija, kas to vadīs, kā tā, iespējams, izskatīsies nākotnē.

Foto: mūzikas balvas “Zelta Mikrofons” nominantu paziņošana

Jau tagad varam atklāt, ka īpašs būs raidījums par mūža ieguldījumu latviešu mūzikā – grupas ”Dzeguzīte” dibinātāju un ilggadējo vadītāju Dailu Martinsoni – tiksimies gan ar pašu balvas ieguvēju, gan viņas bijušajiem audzēkņiem un kolēģiem. Vēsturiski atskati, intervijas, ekspertu komentāri un dažādi pārsteigumi – tas viss jau drīzumā Kanālā 2 un TVPlay!

Svinīgā Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons 2017” ceremonija notiks 28. februārī, kad uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas zelta mikrofona statuetes veiksmīgākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 18 kategorijās. Krāšņo ceremoniju apmeklēs nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, un ikviens Latvijā radītās mūzikas cienītājs svinīgo koncertceremoniju varēs vērot Kanālā 2, LNT un portālos Skaties.lv un TVPlay.

Skaties ”Zelta Mikrofona 2017” dienasgrāmatas no 15. februāra plkst. 17.55 Kanālā 2 un TVPlay!

0 Komentāru