”Zelta Mikrofona” ceremoniju pārraidīs TV un internetā

0 Komentāru
”Zelta Mikrofona” ceremoniju pārraidīs TV un internetā
Foto: LETA

Šodien, 28. februārī, uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” statuetes veiksmīgākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 19 kategorijās. Vērienīgo ceremoniju apmeklēs nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, bet ikviens Latvijā radītās mūzikas cienītājs svinīgās ceremonijas mirkļiem aicināts sekot līdzi plkst. 21:10 televīzijas kanālā LNT un no plkst. 19.00 tiešraidē Kanālā 2, portālos TVPlay un Skaties.lv.

”Šogad esam nolēmuši ceremoniju rīkot mājīgajā Dailes teātrī – vietā, kas mūziķiem saistās ar pozitīvām atmiņām un lieliskām ballītēm. ”Zelta Mikrofona” ceremonija ir mūziķu saimes gada lielākais un gaidītākais pasākums, tādēļ jo īpaši vēlamies, lai valda svētku un pacilātības sajūta apmeklētāju un skatītāju vidū.

Ar radošo komandu strādājam pie tā, lai scenogrāfija, gaismas, audio un videoefekti un visas pārējās šova sastāvdaļas būtu pārsteidzoši efektīgas un papildinātu daudzu spilgto personību un jauno talantu parādīšanos uz ”Zelta Mikrofona” skatuves,” stāsta ”Zelta Mikrofona” producente un LaMPA valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

Mūzikas ierakstu gada balva ”Zelta Mikrofons” tiks pasniegta jau 21. reizi, uz balvu šogad pretendē 114 albumi, 32 debitanti, 66 videoklipi, 46 dziesmas un 8 koncertieraksti video, kopskaitā 266 pieteikumi.

Šī gada nominantu līderi ir grupa DaGamba, jo grupa nominēta četrās kategorijās – labākā dziesma, koncertieraksts, Instrumentālā vai starpžanru mūzikas albums, ”Alfa” gada dziesma. Nominantu līderiem ar trīs kategorijām pievienojas Intars Busulis, kā arī jaunais mākslinieks Justs, kurš pērn pārstāvēja Latviju Eirovīzijā.

Foto: “Zelta Mikrofons” balvas nomināciju paziņošana

”Esmu priecīga, ka, neraugoties uz pārmaiņām industrijā, mūzikas ieraksti joprojām ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, un iesniegto ierakstu apmērs ir iepriekšējo gadu līmenī.

Sekojot aktuālajām Latvijas mūzikas tendencēm, esam šogad izveidojuši jaunu kategoriju, kas aptver arī starpžanru ierakstus, vēl dažas kategorijas paplašinājuši, un ar nepacietību gaidām, kurš tiks atzīts par spožāko 2016.gada ierakstu un saņems ”Zelta Mikrofona” balvu gan šajās, gan daudzās citās nominācijās,” papildina Mīlgrāve.

Seko līdzi mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” ceremonijai 28. februārī plkst. 21.10 LNT, no plkst. 19:00 tiešraidē Kanālā 2, TVPlay un Skaties.lv!

0 Komentāru