Viesnīca Švarcvalde – jauns, intrigām caurvīts daudzsēriju kinostāsts

0 Komentāru
Viesnīca Švarcvalde – jauns, intrigām caurvīts daudzsēriju kinostāsts
Foto: ekrānšāviņš

LNT piedāvā jaunu vācu daudzsēriju filmu Viesnīca Švarcvalde (Schwarzwaldhof Hotel), kas vedīs skatītājus galvu reibinošā ceļojumā, kurā tiks atklāti krāšņi dabas skati.

Ne mazāk aizraujošas būs arī viesnīcā Švarcvalde dzīvojušās ģimenes savstarpējās attiecības, kurās uzplaiksnīs visdažādāko emociju gamma. Izbaudiet daudzsēriju filmu Viesnīca Švarcvalde no 14. jūnija svētdienu vakaros plkst. 21.00 kanālā LNT!

Intrigu tīklos

Divu pieaugušu bērnu māte Veronika Hofere (Saskija Vestere) palīdz savam vīram Stefanam vadīt četru zvaigžņu viesnīcu Bādenē – Virtenbergā, kas atrodas pasakainā Dienvidrietumu Vācijas kalnu pakājē un apbur ikvienu apmeklētāju ar savu krāšņumu. Lai arī kāds dabas skaistums būtu visapkārt Veronikai, tomēr laulības dzīvē viņa nav laimīga. Veronikas dzīvei mierīgi ritēt neļauj arī vīramāte un viņas pastāvīgie centieni visu kontrolēt.

Laika gaitā nepatīkamu dzīves pavērsienu izstrādā arī Veronikas liktenis, kad viņa pēkšņi kļūst par atraitni un manto ģimenes viesnīcu. Nu viņai nāksies izlemt, ko iesākt ar īpašumu. Veronika, visiem par pārsteigumu, pieņems negaidītu lēmumu, pārņemot savās rokās viesnīcas Švarcvalde vadību. Viņas lēmums liks vīramātei Dorai sajust nedrošību, tāpēc viņa centīsies likt šķēršļus Veronikas ceļā uz panākumiem. Taču Dora nenojauš, ka viņas vedeklai piemīt milzu gribasspēks un apņēmība. Sāksies aizraujoša notikumu virkne, kurā ir iesaistīta visa ģimene un pietuvinātās personas. Daudzsēriju filmā Viesnīca Švarcvalde varoņus sagaidīs dažādi pārbaudījumi – gan ģimenes locekļu intrigas, gan sarežģītas attiecības, kā arī finansiālas problēmas. Tāpat gaidāma pēkšņas radinieku parādīšanās, kā arī īsta un patiesa mīlestība!

Seriāla Viesnīca Švarcvalde režisors ir Matiass Tifenbahers (Matthiass Thiefenbacher). Galveno varoni – Veroniku Hoferi spēlē aktrise Saskija Vestere (Saskia Vester), bet Stefana Hofera tēlā iejūtas aktieris Tims Mortens Ulenbroks (Tim Morten Uhlebrock).

Par Viesnīca Švarcvalde uzņemšanas vietu

Seriāls Viesnīca Švarcvalde ir uzņemts ļoti skaistās vietās, kas valdzinās ikvienu skatītāju. Notikumi risinās gan Vācijas dienvidrietumos, netālu no Šveices, gan Francijā un Bavārijā, kā arī Bādenes Vinterbergas (Baden Wurttenberg) reģionā. Taču par galveno filmēšanas vietu tikusi izvēlēta Vācijas pilsēta Freudenštate (Freudenstadt) – tur esošā romantiskā un vēsturiskā Palmvaldes Švarcvaldes (Palmewald Schwarzwaldhof) viesnīca, kas celta Jūgendstilā, 1985.gadā. Savukārt Švarcvalde (Schwarzwaldhof) tulkojumā no vācu valodas nozīmē Melnais mežs un, iespējams, tieši šajā tulkojamā rodamas seriāla tumšo intrigu saknes…

Skatieties daudzsēriju filmu Viesnīca Švarcvalde no 14. jūnija svētdienās plkst. 21.00 kanālā LNT!

0 Komentāru