Komentāri
Valentīndiena kanālā TV3 šogad būs īpaši kaislīga un seksīga!
Publicitātes foto

TV3 raidījums Bez Tabu Valentīna dienas vakarā skatītājiem jau otro gadu uzburs romantiskas noskaņas ar eksperimentu Pirmais skūpsts. Skatītāji kļūs liecinieki tam, vai no pirmā skūpsta ar pilnīgi nepazīstamu cilvēku var uzplaukt jūtas. Savukārt uzreiz pēc tam TV3 aizvedīs krāšņā modes pasaulē un aizraus iepirkšanās kaislībās, bet visam pāri būs krāšņa mīlestība – filma Sekss un lielpilsēta par četrām Ņujorkas draudzenēm! Izbaudiet Valentīna dienas īpašo programmu 14. februārī kanālā TV3!

Viss sākas ar skūpstu

Bez Tabu Valentīna dienas vakarā skatītājus aicina ļauties kaislīgākajam eksperimentam Latvijā – Pirmais skūpsts! Cilvēki, kuri izturējuši sīvu konkurenci un rūpīgu atlasi, dosies uz pirmo aklo randiņu. Tā laikā dalībniekiem būs aizsietas acis un ar skūpsta palīdzību viņiem būs jāmēģina vienam otru iepazīt un saprast, vai viņi šo cilvēku vēlas redzēt un ar viņu tikties vēlreiz. Eksperiments, kurš palīdzēs novērtēt skūpsta lomu attiecībās, un pārbaudīs, vai no viena skūpsta var uzplaukt patiesas jūtas. Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka stāsta vairāk: ”Pagājušā gadā pirmo reizi norisinājās eksperiments Pirmais skūpsts, kas bija apliecinājums tam, ka skūpsts spēj savest kopā cilvēkus, kuru starpā joprojām ir romantiskas attiecības. Un ne tikai – eksperiments arī iedrošināja tos daudzos skatītājus otrpus ekrāniem pamēģināt šogad piedalīties. Atlases kārtās mani pozitīvā nozīmē pārsteidza, cik Latvijā ir daudz traku un piedzīvojumu kāru, paši sevi, mūs, raidījuma veidotājus, un skatītājus izaicinoši cilvēki! Viennozīmīgi ir jābūt drosmīgam un atvērtam, lai spētu darīt kaut ko tik traku – skūpstīties kameras priekšā, visas Latvijas priekšā! Taču, ja gala rezultāts ir īstā un vienīgā satikšana, tad kāpēc ne?”

Foto: Bez Tabu eksperimenta Pirmais skūpsts atlase

..un tad seko kāzas!

Kad visas domas riņķo ap vienu, tikai ap vienu, kad sirds sitas straujāk no viena pieskāriena, tad tā ir mīlestība. Valentīna dienā TV3 dāvina filmu Sekss un lielpilsēta! Tieši desmit gadus pēc Sekss un lielpilsēta seriāla pirmās sezonas uzņemšanas pasaules kinoteātros pirmizrādi piedzīvoja filma ar tādu pašu nosaukumu, kuras uzņemšana prasīja sešdesmit deviņas dienas. Filmas lielākais un galvenais notikums ir gaidāmās varones Kerijas Bredšovas un Lieliskā vīrieša kāzas!

Pievēršoties Sekss un lielpilsēta sižeta līnijām, Lieliskais vīrietis jau reiz ir bijis precējies, tāpēc vēlas nelielas svinības. Taču Kerija, pielaikojot labāko dizaineru kāzu kleitas, ātri vien aizraujas ar domu par modes dāmas sapņu kāzām. Pēc sarunas ar Mirandu, kura stāsta vien par savas laulības dzīves problēmām, Lielisko vīrieti pārņem šaubas. Stīva un Mirandas attiecībās iestājies panīkums, tāpēc abi pārguļ ar citiem cilvēkiem un galu galā izšķiras. Kad Lieliskais vīrietis pamet Keriju pie altāra, draudzenes dodas ceļojumā, kam bija jākļūst par jaunā pāra medusmēnesi. Draudzenes ir lieliska kompānija, taču Kerija nespēj uzreiz atgūt dzīvesprieku. Samantu kaitina prombūtne no mūžam aizņemtā Smita, kura aktiera karjera uzņem apgriezienus, tāpēc viņa izseko glīto jaunekli. Valentīna dienā Miranda atzīstas Kerijai, ka ir vainojama Lieliskā vīrieša bēgšanā. Rezultātā Kerija izlīgst ar savu mīļoto, un abi salaulājas miertiesneša kabinetā. Izbaudiet Sekss un lielpilsēta jau 14.februārī plkst. 21:40 kanālā TV3!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl