Vai Tu esi gatavs “Melu spēlei”?

Komentāri
Vai Tu esi gatavs “Melu spēlei”?
Publicitātes foto

LNT piedāvā skatītājiem jaunu seriālu “Melu spēle”, kas stāsta par dvīņu māsām, kuras tika atdalītas dzimšanas brīdī. Viena no dvīnēm Sutona nonāca bagātu vecāku apgādībā, bet otra – Emma, uzauga audžuģimenē. Kad Emma atklāj savas māsas esamību, viņa par visu vairāk vēlas to atrast. Skatieties jauno seriālu “Melu spēle” no 17.augusta brīvdienu pēcpusdienās 14:35 kanālā LNT!

LNT jaunais seriāls “Melu spēle” (Lying game) ir amerikāņu drāma par tīņiem, un tā scenārija autore ir rakstniece un aktrise Sāra Šeparde (Sara Shepard), kuras rokraksts Latvijā pazīstams pēc seriāla Mazās jaukās meles (Pretty little liars). Seriāla galvenā varone ir pusaudze Emma, kura pēkšņi uzzina, ka viņai ir dvīņu māsa Sutona. Abas dvīnes tika izšķirtas vēl mazas būdamas, Sutonu bija adoptējusi turīgā un perfektā Merseru ģimene, kamēr Emma uzauga audžuģimenē aprūpes sistēmā. Par to, ka kaut kur pasaulē ir māsa, viņas uzzina vien pusaudžu gados. Pēc abu meiteņu tikšanās, Sutona izrāda interesi Emmai, ka vēlas noskaidrot savas bioloģiskās mammas identitāti. Kamēr Sutona atklāj patiesību, Emmas dzīvi pārņem arvien vairāk noslēpumu un tik daudz melu, kādi pat viņas ļaunākajos sapņos nebija rādījušies.

 

Skatieties jauno seriālu “Melu spēle” no 17.augusta brīvdienās 14:35 kanālā LNT!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl