Vai esat gatavi nebeidzamai jautrībai? Jautrās pleznas ir!

0 Komentāru
Vai esat gatavi nebeidzamai jautrībai? Jautrās pleznas ir!
Publicitātes foto

Pavadiet piektdienas ģimenes lokā, baudot divas lieliskas televīzijas pirmizrādes – animācijas filmas Jautrās pleznas 1. un 2. daļu! Animācijas varoņi ir mazie, jautrie un mīlīgie pingvīni, kuri dodas savas sirds dziesmas meklējumos. Meklē visi, izņemot vienu – Murmuli, kurš neprot dziedāt, toties māk lieliski dejot. Skatieties oskarotās filmas Jautrās pleznas 1. daļu jau 5. decembrī plkst. 19.35 kanālā TV3!

Animācijas filmas Jautrās pleznas (Happy Feet) režisors Džordžs Millers (George Miller) aizvedīs skatītājus uz tālo Antarktīdu. Filmas 1. daļa stāsta par karalisko pingvīnu pasauli, kurā diemžēl neesi nekas, ja neproti dziedāt. Tā ir liela nelaime pingvīnam Murmulim, kas ir sliktākais dziedātājs pasaulē. Viņš jau kopš dzimšanas danco pats pēc savas stabules – proti, viņš dejo stepu. Lai gan Murmulīša māmiņai Normai Džīnai viņa paradums šķiet piemīlīgs, viņa tēvs Memfiss ir noraidošs un apgalvo, ka īsti pingvīni tā nedara. Abi gaužām labi apzinās, ka bez sirds dziesmas Murmulim nav cerību atrast savu īsto mīlestību… Vai par spīti visam viņam viss izdosies? Noskaidro, skatoties TV3 jau 5. decembrī!

VIDEO

Nedēļu vēlāk televīzijas pirmizrādi piedzīvos Jautrās pleznas (Happy Feet) 2. daļa. Šoreiz galvenais varonis nebūs dejojošais pingvīns Murmulis, bet gan viņa dēls Ēriks. Stepa meistaram Murmulim ir problēma – viņa dēlēnam Ērikam ir bail no dejām. Nevēloties dejot, mazais pingvīns aizbēg no mājām un sastop Diženo septītnieku – pingvīnu, kurš prot lidot. Murmulis nespēj sacensties ar šo jauno, harizmātisko elku, taču visu vēl ļaunāku padara varenie dabas spēki, kas satricina pasauli. Tagad Ēriks uzzinās, cik drosmīgs ir viņa tēvs, jo Murmulis apvienos pingvīnus, sīciņos krilus, milzīgos jūras ziloņus un citus brīnišķīgus radījumus, lai pasaulē atkal iestātos kārtība. Izbaudiet Jautrās pleznas 2. daļu 15. decembrī plkst. 19:35 kanālā TV3!

Varoņu lomas latviešu valodā ierunājuši Edgars Lipors, Evilena Protektore, Santa Didžus, Jānis Kirmuška, Pēteris Šogolovs, Artis Robežnieks, Normunds Bērzs, Aldis Siliņš un citi.

0 Komentāru