UZMANĪBU! TV3 rudenī satricinās jauns pašmāju ikvakara seriāls ”Svešā seja” ; zināmi pirmie aktieri

20 komentāri
UZMANĪBU! TV3 rudenī satricinās jauns pašmāju ikvakara seriāls ”Svešā seja” ; zināmi pirmie aktieri
Publicitātes foto

”UgunsGrēka” vieta tukša nepaliks, un TV draugu minējumi bijuši precīzi – jau šoruden TV3 ekrānos startēs jauns pašmāju seriāls, kurš sola pārsteigt ar ko jaunu un ļoti saistošu. Iepazīsties – ”Svešā seja” ar Latvijas labākajiem aktieriem priekšgalā ir gatava startam ekrānos!

Plastiskā ķirurģija un netīrais bizness, noklusētā patiesība ģimenē, mīlestība un cerības un vēl daudz kas cits pārsteigs skatītājus jaunajā Latvijā radītajā seriālā. Jau šoruden TV3 piedāvās skatītājiem katru darba dienas vakaru sekot līdzi aizraujošiem seriāla notikumiem un piedzīvojumiem kolorītu un iecienītu aktieru sniegumā.

Kanāls TV3 rudenī, sekojot līdzi skatītāju interesēm, jau daudzu sezonu garumā papildus iecienītajiem raidījumiem, seriāliem un šoviem piedāvā arī kādu īpašu un gaidītu jaunumu, un šajā rudenī tas būs ”Svešā seja”. Jau izlasot nosaukumu, var nojaust, ka stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām viena ir privātā klīnika.

”TV3 ir skatītāju iecienītākais kanāls tieši tādēļ, ka jau otro desmitgadi piedāvājam uzvarošo kombināciju – turpinām jau iemīļotos raidījumus, vienlaikus piedāvājot arī jaunus projektus, sniedzot svaigas emocijas un nebijušus iespaidus. Mūsu panākumu atslēga ir drosme, atvērtība jauniem izaicinājumiem un sadarbība ar talantīgākajiem radošajiem spēkiem Latvijā! Seriāls ”Svešā seja” ir daudzsološs projekts, un es ticu, ka tas kļūs par jaunās sezonas lielo patīkamo pārsteigumu mūsu prasīgajiem skatītājiem,” norāda “MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

”Svešās sejas” veidotāji ir pieredzes bagātā ”UgunsGrēka”, ”Ēnu spēļu” un citu seriālu režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece un scenārija autore Gunta Kalniņa. Visas vasaras garumā seriāla filmēšanas komanda strādā bez atelpas, lai, sākoties rudens sezonai, skatītāji turpinātu ierasto vakara rituālu – katru darbadienas vakaru sekot līdzi pašmāju seriāla kaislībām un piedzīvojumiem.

”Lielākais izaicinājums visai komandai ir radīt ko pilnīgi jaunu, paejot malā no tik pierastās ”UgunsGrēka” sajūtas un radot pavisam citādu seriālu – gan no sižetiskās līnijas, gan aktieru un dekorāciju, nu, patiesībā, no gandrīz visiem kritērijiem. Tas savā ziņā būs pavisam atšķirīgs no ”UgunsGrēka”, tai pašā laikā tikpat aizraujošs un ievelkošs. Tieši tāds ir visas seriāla radošās komandas darba uzdevums,” tā producente Baiba Saleniece.

Pirmie seriāla galveno varoņu atveidotāji jau ir zināmi – Kaspars Dumburs no Latvijas Nacionālā teātra un Dārta Danēviča no Dailes teātra, un viņu tēlu savstarpējā saikne pagaidām ir noslēpumā tīta, bet skaidrs, ka līdz šim šādā veidolā aktieri vēl nav redzēti, tāpēc abiem šī ir unikāla un iedvesmojoša pieredze. Taču, saprotams, ka seriāla pārējās galvenās lomas arī atveidos lieliska aktieru plejāde, kuru vārdus atklāsim jau pavisam drīz!

Sagaidiet jauno seriālu Svešā seja jau drīzumā TV3!

TOP komentāri

 • Līva
 • Vika
  +8 +6 -2

  Vika

  Bļin es jau cerēju ka būs ēnu spēles. Bet tik un tā "Viņas melo labāk" jaunajam seriālam nav konkurents.
 • Mans viedoklis

  Mans viedoklis

  Tā gaidīju jauno seriālu, bet galvenajā lomā atkal tas Kaspars Dumburs. Manuprāt tēlo viņš ļoti truli (spriežot pēc citiem seriāliem). Un tomēr šķiet, ka UgunsGrēka vieta aizpildīsies ar daudz sliktāku seriālu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl